Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti hány fiúnál próbálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hány fiúnál próbálkoztatok sikertlenül (úgy, hogy a fiú elutasított titeket)?

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 02:53
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
3-4
2020. aug. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

1, plátói szerelem volt tiniként.

Amúgy alapvetően akkor szoktam próbálkozni, ha nagyon tetszik a srác, jófejnek tűnik stb, látom, hogy én is szimpatikus vagyok neki, de nem mer kezdeményezni, vagy több idő kell mire összeszedi a bátorságát, én meg türelmetlen vagyok. Akkor is eleinte nem túl feltünően próbálkozok. Aztán vagy veszi a lapot vagy nem.

2020. aug. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
2
2020. aug. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
8-9
2020. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
0. Sose kellett próbálkoznom senkinél, próbálkoztak ők
2020. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1, azt is nagyon megbantam...
2020. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egynél se mert meg várom míg a fiú kezdeményez én régimódi vagyok ilyen tekintetben.
2020. aug. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1-nél, nagy pofára esés volt. Irtó cikin éreztem magam utána, mivel a visszautasítás után azt figyelte, hogy mennyire érzem kellemetlenül magam. Kb. megszólalni nem tudtam annyira zavarban voltam és nagyon durván piros lett a fejem.

Biztos vagyok benne, hogy még egyszer nem teszek ilyet. :D 😅

2021. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!