Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Díjaznátok ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Díjaznátok ha egy férfi odalépne hozzátok az utcán ismerkedési céllal?

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 12:27
A kérdező szavazást indított:
Igen, értékelném a bátorságát
Igen, de csak ha jóképű vagy ki van gyúrwa
Igen, csak ne pua szövegeket nyomjon
Nem, ismerkedni nem az utcán kell
Nem, nem szeretem, ha idegenek leszólítgatnak
"Pfff, haggyá' má' lúzer, lol!"
Egyéb, leírom kommentben.
49 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Én nagyon nem szeretem, ha utcán idegenek leszólítgatnak, ezért nem szeretném, hogy leszólítsanak. De ha normális, udvarias, nem tolakodó módon teszi, és nem akkor, amikor látszik rajtam, hogy baromira sietek, vagy nagyon koncentrálok, vagy egyszerűen látszik, hogy dolgom van, akkor nagyra tudom értékelni a bátorságát. Ha meg olyan szimpatikus, jó a kisugárzása, és tudunk pár értelmes szót váltani, akkor még az sem kizárt, hogy igent mondanék egy találkozóra, vagy megadnám az email címem, ha szingli vagyok.
2020. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Annyira dijazom mint amikor hittérítők állítanak meg, hogy a lelki megváltásról pampogjanak.
2020. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom a random ismerkedéssel, csak érteni kell a módját. Értelmes, kulturált kommunikációval szerintem senkit nem hajtanak el. Persze randi nem biztos, hogy lesz belőle, de ettől még miért ne?
2020. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%

Sose szerettem az ilyet, mert nem értem a miértjét. Külsőleg bejövök neki, az egy dolog, de nem ismer. Semmit nem tud rólam. Nem tudja, hogy mik érdekelnek, milyen hobbijaim vannak, mire vágyom egy társban, milyen céljaim vannak az életben és lehetne még sorolni. Például ha egy póló alapján mondjuk egy megtudja egy kedvenc zenekaromat vagy filmemet az alapján már indíthat beszélgetést, mert könnyen közös talajra juthatunk.


A másik, hogy olyan emberhez kell odamenni, aki vagy valamilyen módon érdeklődik irántad (többször téged néz, rád mosolyog, közelebb megy) és nem olyanhoz, aki el van foglalva valami mással és észre se vett. Sose fogom megérteni, hogyha látják, hogy olvasok (vagyis nem szánok figyelmet a körülöttem zajló eseményekre és emberekre) akkor miért jó ötlet vállon tapogatni, hogy elmennék-e vele valahova. Jézusom, tíz másodperce azt se tudtam, hogy itt vagy (sőt, hogy létezel) és máris el akarsz hívni valahova?


Valószínűleg azért állok hozzá ilyen negatívan, mert nagyjából három srác fogadta el a nemet, a többiek mind elkezdtek faggatni, hogy miért nem vagy elkezdtek szidni, hogy akkor pusztuljak is el, ahol állok. Miért kell ku##nak nevezni, amiért nem szeretném megadni a számomat vagy mert nem érdeklődöm? Ezzel csak az bizonyosodott be, hogy semmit nem vesztettem.


Az a baj, hogy kevesen tudnak értelmesen és kulturált módon közeledni, pedig az ilyenekkel akkor sincs baj, ha a kiszemelt nő nem szeretne ismerkedni, hiszen akkor simán mennek mindketten tovább a dolgukra. Ha pedig a nő nyitott, akkor már tényleg a feleken múlik. Például a három normális srác közül kettővel akár el is mentem volna randizni, mert nagyon szimpatikusan nyitottak, csak addigra már volt barátom. Amikor ezt megtudták, akkor is kifejezetten jól reagáltak, így őszintén kívántam nekik sok sikert a továbbiakban.

21/L

2020. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélgetni jönne, akkor örülnék, ha bókolna, szerelmet vallana és randira hívna, akkor nem. A másik pedig, hogy lehetőleg ne menet közben szólítson le, hanem amikor mondjuk várom a buszt.
2020. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Nekem sincs bajom a spontán ismerkedéssel, de az utcán nem azért vagyok, hogy meg se tudjak mozdulni az idétlen leszólítgatóktól. Ha ismerkedni akarok, azt az erre kijelölt helyen (pl társkereső, ismerkedős csoport) teszem vagy akkor, mikor szórakozom és/vagy amúgy is ismerkedős a helyzet, sok új emberrel (koncert, buli, egyetem). És mutatom annak jelét, hogy nyitott vagyok rá.


Akire rá sem nézek, az nem tudom őszintén, mit vár, főleg az utcán. Irtózom az ilyenektől. Meg attól is, hogy valaki nem is ismer, de már randira hív ahelyett, hogy spontán beszélgetnénk bármilyen ígéret nélkül. Az ilyen ember kétségbeesettnek és szánalmasnak tűnik.

2020. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
A kérdés inkább az, ha a nők *ennyire* nem akarják, hogy idegen férfiak leszólítsák, akkor mégis hogy jönnek a nők ahhoz, hogy rendszeresen legyávázzák a férfiakat, mert tiszteletben tartják akaratukat?
2020. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól függ hogyan közeledik. Volt már tök jó tapasztalatom is, jót beszélgettem valakivel sőt találkozgattunk is utána, de volt hogy olyan ijesztő volt a srác meg amiket mondott hogy legszívesebben elfutottam volna.

22L

2020. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hetest miért pontoztátok le? Egyik kérdés az volt minap, hogy miért nem mernek a pasik odamenni hozzá. Aztán meg a legtöbb nő nem is szereti ha odamennek hozzá.
2020. aug. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 vkka válasza:
47%
Nekem nagyon nem tetszene. De biztos én vagyok túl homofób.
2020. aug. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!