Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a módja, hogy megszerezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a módja, hogy megszerezzek és meg is tartsak egy lányt?

Figyelt kérdés

Nem kölyök vagyok már hanem 30, de nem volt komoly kapcsolatom még, hanem csak bulikban meg fesztiválokon jópár alkalom.

Véget akarok vetni annak az időszaknak, amikor haverral olyat versenyeztünk hogy ki dug meg több csajt egy éjszaka alatt.


Lenne most valaki akinek tudom hogy tetszek, és akar tőlem valamit, nekem is tetszik.

Csak nem igazán tudom milyen valakivel együtt mászkálni, elmenni együtt valahova, fogni a kezét stb. Én úgy érzem nem nekem való ez... Fog ez változni?



2020. aug. 3. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd belejössz. Nekem 30 évesen volt először barátnőm mégis megtartottam. :P
2020. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Fog ez változni?" Azzal, hogy naponta kiírod ezt tízszer? Biztosan nem. Akkor változna, ha először is kiiktatnád ezt az oldalt jó darabig! és utána ismerkednél miután összekaptad magad, 30 évesen így gondolkodni elég szánalmas...
2020. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Itt vannak az utolsó kérdéseim:

[link]

2020. aug. 3. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Khmm... "Tévedni emberi dolog."
2020. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aliexpress.com :)
2020. aug. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Véget akarok vetni annak az időszaknak, amikor haverral olyat versenyeztünk hogy ki dug meg több csajt egy éjszaka alatt."

Eddig olvastam, már itt látni, hogy hulladék vagy:D

Ahhoz is életképtelen vagy 30 évesen, hogy egy értelmes párkapcsolatot kialakíts bárkivel is.

2020. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb kérdés:

Vágysz egy monogám, tartós párkapcsolatra, annak minden szépségével és nyűgjével együtt, vagy csak a társadalmi elvárás zakatol a fejedben?

2020. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!