Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet fullos csajszikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet fullos csajszikat találni akik nem a külsőre mennek és nem felszínesek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szóval pont az ellentéteid legyenek?
2020. aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

:D ez a kérdés már önmagában megér egy misét :D :D :D


Hasznos válasz: nincs ilyen összesített gyűjtőhelye semmilyen típusú nőnek. Bárhol találkozhatsz álmaid asszonyával.

2020. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez zseniális. :D

Őket ne érdekelje a külső, de mivel téged érdekel, ezért ők nézzenek ki jó.

Nincs gyűjtőhelyük, nyitottnak kell lenned és nem várni kell a csodát.

2020. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Mivel te felszínes vagy így számodra sehol. "A leginkább fullos" csajszik pont azok akiket te észre sem vennél.
2020. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy a fullos csajszik pont azért tudnak fullosak lenni, mert a külső prioritást élvez náluk, és rengeteget foglalkoznak vele.
2020. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Lehet már valamelyik kocka elkezdte tenyészteni őket
2020. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Full okos, bármilyen kinézetű csajokra gondol a kérdező:)
2020. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom de remélem hogy mindegyik ilyen lánynak van már egy szintén "fullos" ÉS intelligens, rendes barátja, akiben még csak fel sem merül egy ilyen proli mentalitású kérdés.
2020. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha pont annyira lennének felszínesek a csajok mint én, az tök jó lenne (hozzáteszem felszínes vagyok csak én nem krónikus mértékben)
2020. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A fullos csaj pont azért fullos, mert odafigyel a külsejére. Emiatt a párjától is el fog várni egy bizonyos szintet.
2020. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!