Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart olyan sokáig elfogadni azt férfiként, hogy a nők nem igazán velem szeretnének lenni?

Figyelt kérdés
Régebben állandóan a nőket kerestem, csomó társkeresőre voltam beregisztrálva. Írtam mindenkinek, igyekezve valami egyedi üzenetet küldeni. Semmi sem lett belőle, 20-ból 1, ha visszaírt. Persze tőmondatokat, aminek folytatása nem lett. Próbáltam személyesen is, de ott pedig amelyik férfit nem találják vonzónak a legtöbbjük elkerüli, de legalábbis rá sem néz. Sok idő kellett neki mire beláttam, hogy magamat ráerőltetni egy nőre nem érdemes vagy talán nem is lehet. Most már sajnálom a sok elvesztegetett időt.
2020. aug. 4. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Rossz kategória
2020. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amint lemondasz a nőkről, és elkezdesz magaddal foglalkozni, le se tudod majd vakarni őket.
2020. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Amint lemondasz a nőkről, és elkezdesz magaddal foglalkozni, le se tudod majd vakarni őket."

Van benne valami, de ez sem garantálja, hogy olyan nők akarnak majd akiket te is el tudnál képzelni magad mellett.

2020. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!