Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mi a baja a 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi a baja a 30-as pasikkal? Most vagyok 31 és azt tapasztalom, hogy a fiatal és az érett nőknek is csak szexre kellek, komoly kapcsolatra nem. Velem egy korosztályú csajokat egyszerűen taszítom.

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Most az érett az a 40 a fiatal az meg a 20? Tehát a 40 éves az idősebb aki akar, a 20 éves a fiatal aki szintén, a 30 éves meg nem akar? Nyilván azért kellesz szexre mert nem tudsz mást felmutatni, csak a külsőd. Szerintem nincs nekik semmi bajuk a 30 asokkal alapjáraton.
2020. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem a 30-as pasikkal van bajuk, hanem valószínűleg téged tartanak túl komolytalannak. Vagy azt hiszik, hogy úgyis csak szexre hajtasz. Első randin máris felhívod magadhoz a nőket? Vagy legkésőbb a másodikon? Ha igen, azt bizony nem jól teszed. Hiába "nem divat", érdemes a szexszel várni.
2020. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Itt nem csak a divatról van szó, van olyan aki a külsején kívül nem tud adni semmi komolya se a másiknak. Az hiába vár a szexel 1 hetet az nem változtat semmin.
2020. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Tehát te mit tudsz adni a nőknek, a szexen kívül?
2020. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha 1 hetet vár, az valóban nem változtat semmin...

Ha legalább 2-3 hónapot, akkor már más a helyzet. Olyan pedig nincs, hogy valaki csak szexre jó, nagyon megalázó ilyet feltételezni bárkiről is. Mindenkiben van valami, amit szeretni lehet, max nem ő a neked való.

2020. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Az érettebb nők valószínűleg feltételezik rólad, hogy te csak azt tudsz nekik nyújtani, mert pl. nem úgy állsz egzisztenciálisan, intelligencia tekintetében stb. Lehet, hogy a fiatalabb csajoknak is ugyanez a bajuk veled. Mit tudsz adni a külsődön kívül? Mit vársz el cserébe a külsőségeken kívül? Önálló és határozott vagy?
2020. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nincs bajuk, 32 vagyok és a párom 31, nem rég jöttünk össze.
2020. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
Ha kitartod őket, veled maradnak. Ez egy ilyen viág.
2020. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7-es hogyan ismerted meg a jelenlegi párod?
2020. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ötös persze, hogy nem csak szexre jó, viszont lehet, hogy messze abban a legjobb. Úgy értettem, hogy a szex az egyetlen, amit úgy igazán értékel benne a nő és ő is azt akar neki adni leginkább. Persze mást is tud nyilván de leginkább azt.
2020. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!