Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt még más lúzer férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még más lúzer férfi is, aki olyan mint én, hogy elcseszte az életét, nem piacképes szakmát tanult (vagy nem piacképes diplomát szerzett, mint én és csak nettó 220 ezret keres 35 évesen)és a mamahotelban ragadt 30+ évesen is?

Figyelt kérdés
Nem vagytok mélységesen elkeseredve? Keresitek a kiutat, és látjátok az alagút végét? Ugye nő így kizárt, 40+ évesen meg már majdnem öreg lesz az ember a csajozáshoz (nekem kb 41 évesen jön össze a 10 millió a saját lakás önerejére- itt kb 15-18 ért szép és felújított lakások vannak) és maradnak az elvált 35+ éves, valszeg gyerekes nők.
2020. aug. 11. 17:08
A kérdező szavazást indított:
már beletörődtem, hogy elsősorban emiatt is egyedül maradok
keresem a kiutat, de nem hiszek benne, hogy megtalálom
jó úton járok, hogy kitörjek ebből az állapotból
15 szavazat
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Ja igen, egy diplomás Miskolcról.
2020. aug. 11. 17:09
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen két bőrönddel mentem el otthonról 30 éve, érettségivel. Levelezőn lediplomáztam, most házam van, autóm, és jól keresek.

Azzal, hogy otthon tudtál lakni egy nagyon előnyös helyzetből indultál.

Ha az egy mamahotel akkor sajnos az életképtelenséget jelenti, azt hogy felnőtt emberként nincsenek céljaid, nem akarsz harcolni nem akarod a saját életed élni.

2020. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
85%

Diplomával 4 műszakban dolgozok egy gyárban jelenleg. Korábban voltam szalagmunkás, konyhai kisegítő, pizzafutár, árufeltöltő, illetve telefonbolti eladó is. Eleinte nagyon derogált aljamunkát végezni, azóta beletörődtem. Nem is a diákhitel és a fölöslegesen megszerzett papír zavar, hanem az, hogy 4,5 évem elment az életemből teljesen értelmetlenül.


A nettó 220 egyébként, nem kell hinni a propagandának: jócskán átlagon, de legalábbis mediánon felüli. A mostani helyemen én is pont ennyit keresek, és korábban el sem tudtam képzelni, hogy létezik ilyen fizetés is Magyarországon.


És mindez azért érdekes társkeresés szempontjából, mert én pont azt gondolnám, hogy mi vagyunk az erős személyiségek. Akik nem törtek meg, nem adták fel, felvállalják, hogy ennyit kaptak az élettől és ennyiből próbálnak a legtöbbet elérni. Ehhez képest mit érzékelnek ebből a nők? Hogy gyárban dolgozik, meg hogy szegény. :D Hihetetlen, milyen világban élünk...


Mamahotelről meg annyit, hogy nem mindenki utálja a szüleit. Én teljesen jól elvagyok édesanyámmal, egyikünk se akarja a másikat sajnos agyonverni féltéglával ("sajnos", mert ahogy olvasom, ez ma már szégyen). Majd ha lesz kivel összeköltözni, természetesen megyek is. De addig minek pocsékoljam a pénzemet arra, hogy elmondhassam magamról, hogy "nem anyámmal élek"?

2020. aug. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Csak kedves utolsó én itt 100 ból 99 szer azt látom, hogy a kommentelők 99%-a nettó 300, de inkább 350 alatt ki sem kel az ágyból. Persze nem tudom mennyire valósak a kommentek vagy csak megy a trollkodás (most nem a valós a közgazdászokra, mérnökökre, IT-sekre, orvosokra, kőművesekre, stb értem, akik tényleg jól keresnek)
2020. aug. 11. 17:34
 5/40 A kérdező kommentje:

Ehhez képest mit érzékelnek ebből a nők? Hogy gyárban dolgozik, meg hogy szegény. :D Hihetetlen, milyen világban élünk...


Ez sajnos borzalmas érzés, pedig ugyanolyan emberek vagyunk mi is.

2020. aug. 11. 17:34
 6/40 anonim ***** válasza:

[link]


Itt olvassátok el a személyes életvezetés témában lévő írásokat.

2020. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezen múlik, az én korosztályomban (40 körüli) még az volt a divat, hogy közösen értünk el mindent a semmiből.

Amúgy tanárként nekem a havi 200 sem jön össze, bár nem sok hiányzik hozzá. Így magántanítványokat vállalok, hogy megéljek. Ha nem lennék egyedülálló anya akkor elmennék valami jó multicéghez a nyelvtudásommal, de ez ugye gyerek mellett nem megvalósítható. Nem tudom milyen diplomád van, de nyelvtudással mindig van esély más irányba is tapogatózni.

Amúgy meg ha már 5 éve ennyit keresel és mamahotelben élsz, meg kellett volna spórolj 5 misit.

Ha amúgy rendben van és tudsz mit nyújtani a lánynak érzelmileg, jellemben stb akkor közösen vehettek egyet. De ilyen negatív attitűddel nehéz ismerkedni.

2020. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi tart vissza attól, hogy átkèpezd magad ès keress egy jobban fizető állást. Ha az meg van talál elköltözhetnél anyádtól is, aztán alakul minden. Ha találsz egy párt, ketten már könnyebb azért a többi dolgot megvalósítani.
2020. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
35 évesen átképzeni? Öreg vagyok
2020. aug. 11. 18:19
 10/40 A kérdező kommentje:
átképezni...
2020. aug. 11. 18:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!