Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nagyon furi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon furi és nem normális dolog ha egy férfinak túl nagyok az elvárásai és inkább egyedül marad minthogy lejjebb adja az igényeit?

Figyelt kérdés
Társkeresőn is kb. 100 nőböl ha egy jön be... de utcán is ez van, valahogy nagyon kevés nő az esetem... és inkább egyedül maradok életem végéig szex nélkül minthogy lejjebb adjam az igényeket amúgy lassan 40 leszek és egyszer volt csak barátnőm..
2020. aug. 12. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt csinálsz amit akarsz.


De amúgy, lehet más dolgok jönnek be nem a külső.

2020. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, magánügy. Ha nem siránkozol miatta, terheled vele a környezeted, akkor nincs ezzel gond.
2020. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"és inkább egyedül maradok életem végéig szex nélkül" Oké, megbeszéltük.
2020. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a nem normális, ha inkább átvernél valakit csak azért, hogy nehogy egyedül maradj.

Nőként én is így vagyok. Egyedül maradok életem végéig.

2020. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Már hiányoltam a kérdéseidet. :-))))


A kérdésedre válaszolva, pedig ez a te dolgod, hogy neked mi a normális.


Lehet, hogy jobban jársz így, mint én, aki már 2-szer vált és 2 gyereke van 2 apától 10 év korkülönbséggel így 40 évesen.

2020. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Maradj egyedül. Mindenki jobban jár. 😂


Ha egy helyes pasi válogat az nem gond de ha egy nyomi teleszartbuvaruha kinézetű 🤔 az gaz

2020. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval tulajdonképpen az a kérdés, hogy gáz e, ha valaki nem jön össze olyannal, aki nem tetszik neki? Nem. Ez lenne a normális. Ehelyett sokan összeállnak "mindegy csak legyen valaki" alapon az elsővel , aki hagyja. Ezt nem tartom normálisnak.
2020. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!