Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvált nőként 3 éves kisfiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált nőként 3 éves kisfiúval mennyi eséllyel találhatok új párt?

Figyelt kérdés

Nem tartom rondának magam, de duci vagyok. Társkeresőn próbálkozom.

32/N


2020. aug. 15. 16:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Simán, nem ügy. A kicsik is ilyenkor a legcukibban-szóval egy gyerekbarát férfire jó eséllyel számíthatsz. A gyerek fogja megfogni neked:D
2020. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

33 évesen, 4 éves kislánnyal, nem duciként ismertem meg a férjem. Neki is van gyereke, úgyhogy nem volt akadály. Sőt igazából a gyerekek révén ismerkedtünk meg.


De mindjárt jönnek a megmondóemberek, hogy felcsináltattad magad egy alfával, és már senkinek sem kellesz majd a pulyáddal és szétszült testeddel, de meg is érdemled, mert nem a rendes fiúkkal álltál szóba. A valóságban viszont rengeteg az elvált gyerekes férfi is, de én gyerektelenből is ismerek, akinek gyerekes párja van. És nem, nem kell lejjebb adnod az igényeidet, én sem tettem. 10 éve vagyunk együtt, és teljesen boldog vagyok vele.

2020. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Hát,nekem is sikerült. :) Pont 3 éves volt a kislányom mikor megismertem valakit aki mára a férjem. Ennek 5 éve.

De a lényeg h lehet simán párt találni!

Ja és hozzá tenném hogy én is duci vagyok,ezért ment szét a gyerek apjával a kapcsolatunk,de simán találtam illetve ő talált engem. :) És még jobb is mert neki így tetszettem meg :)

Úgyhogy sok sikert! Hajrá :)

2020. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Inkább gyerekessel van esélyed, akiknek még nincs, ők előnyben részesítik az egyedülállókat.
2020. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Van esélyed. Gyerek előtt is duci voltál ? Vagy nem és akkor egy alfa volt az apuka?
2020. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is gyerekes pasinál van inkább esélyed, bár a környezetemben több korodbeli kisgyerekes anyuka is házasodott gyermektelen férfivel. Tudod, hiába tervez valaki gyerek nélküli nővel ismerkedni, a szerelem sok mindent felül ír.
2020. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Na, megjött a lepontozóbrigád. Nem bírják elviselni, hogy más válás után is tud boldog lenni, legyen szó férfiről vagy nőről. Alfáznak, mert ugye átlagos férfiak sosem vállalnak gyereket, és sosem válnak el.
2020. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
8-as, a férjem nem ronda, IT-ban dolgozik, és mivel neki is van gyereke, ezért nem szűz. Eleve az a férfi, akivel egy nő korábban gyereket vállalt, az csak alfa lehet, nem? Tehát ha egy nő egyedül marad a gyerekével, akkor annak az exe alfa volt. És ha én összejövök ezzel a férfival, akkor én alfával jövök össze, nem? Vagy onnantól ugyanaz a pasi, ugyanazzal a kinézettel, munkával, már béta lesz? Kérlek magyarázd el.
2020. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
46%
gyermeküket egyedül nevelő weboldalt próbáld,hátha férfi is jelentkezik gyerekkel a programokra.
2020. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
6 éves lesz a gyermekem, már szülés előtt egyedülálló lettem. Ez azóta is így van, pedig még túlsúlyom sincs. Van, akinek összejön, van, aki örökre egyedül marad már. De ez a gyerektelenekről is ugyanúgy elmondható.
2020. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!