Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van sokkal kevesebb nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sokkal kevesebb nő, aki csak szexet akar, mint férfi?

Figyelt kérdés

Ennyire életképtelenek egyedül még a modern világban is? Hiábavaló volt minden feminista küzdelem, kell nekik egy férfi akit bekebelezhetnek, ha az nem hagyja magát, akkor meg inkább marad a vibri meg a macska meg az alkalmi kapcsolatok érzelmi mélypontokon utána meg a lelkifurdalás, mert még rossz is volt a szex mert egy tök idegen emberrel csinálta?


És megkérnék mindenkit, hogy aki BOLDOG (tényleg boldog, nem csak be akarja beszélni magának) párkapcsolatban él, mert megtalálta ÉLETE PÁRJÁT az keressen más, számára releváns kérdést.


Olyan nőktől várok választ, aki vagy beleugrik akár durván rossz kapcsolatokba selejt emberekkel vagy ilyen emberrel sodródik az árral mert fél kilépni belőle és inkább legyen közös hitel, közös gyerek, hátha az majd jobbá teszi és maximum még nehezebb lesz kilépni belőle, még jobban elmérgesedik a kapcsolat és még egy ártatlan életet is tönkretesznek vele. És fennen hangoztatja a coehlo-i bölcsességeit, hogy "minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek" meg "másnak még rosszabb" (akinek esetleg a veséjét is leverte a férje) és még véletlenül sem gondolja végig, hogy élhetne normálisABB életet. Vagy a megszokott sz..r, vagy a tökéletes. Ha a tökéletesre nincs lehetőség, marad inkább a megszokott sz..rban.


Illetve akik pont ezt a fenti opciót elkerülendő okokból hosszú kritériumlistával szaladgálnak és a randijaik egy HR-es interjúhoz hasonlítanak és csodálkoznak, hogy miért nincs senkijük hosszú ideig.


Esetleg még attól a rétegtől (már amennyiben legalább egy névtelen oldalon, névtelenül hajlandó önkritikát gyakorolni és szabadjára engedni a pszichopata/narcisztikus énjét), aki nyilvánvalóan tudja magáról, ha egy kicsit kívülről szemléli a saját kapcsolatát, hogy mekkora balekot talált és mennyire egyoldalú a kapcsolat és ő ezért és csakis ezért boldog, mert teljes mértékben kiszolgálja őt egy balek, aki szintén talán a lelke mélyén így elégül ki, mert mentálisan sérült és ő attól lesz "boldog", ha kihasználhatnák, akárcsak a mazochista, ha fájdalmat élhet át. De ez nem normál értelemben vett boldog kapcsolat, csak amolyan zsák a foltja.



2020. aug. 15. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

A fiúk/férfiak sem akarnak csak szexet.

Számos alkalommal a vállamon sirdogáltak ismerős/barátfiúk akiket a csúnya-gonosz lány csak szexre méltatott.

Ugyanezek a fiúk szó nélkül ghostingoltak ha nem volt ínyükre a csak szexpartner lány.

Ez a helyzet.

2020. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Te is kannás bort iszol?
2020. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Hogyan függ össze a sok boldogtalan párkapcsolat, meg az, hogy a legtöbb nőnek az alkalmi szexkapcsolat nem elegendő a boldogsághoz? Nem látom az összefüggést. Ha én élő vibrátornak használok pasikat, attól én lelkileg nem töltődöm fel, nem fogom biztonságban érezni magam, lelkileg nem elégülök ki egyáltalán. A macskám legalább odabújik, a maga módján szeret, számít rám. Ami a szex részét illeti, a vibrátorom amúgy ügyesebb, mint a legtöbb eddigi pasi partnerem.

Ja, amúgy boldog párkapcsolatom van, szóval bocs, hogy válaszoltam.

2020. aug. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1: Az arányokról beszéltem. Amiről te írsz az inkább az, amikor a lánynak csak azért kellett egy alkalomra, mert éppen rosszba volt a barátjával vagy komoly kapcsolatban reménykedett, de meglátta a pasi lakását (és hogy csóró/anyjával él) esetleg rossz volt az ágyban az illető.


A ghostingot definiáld légyszi. Sok nő már azt annak veszi, ha a férfi nem ír rá szívecskéket a randi után és neki (nő létére? hova gondolsz?) kellene rádobni egy üzit, hogy "Mikor talizunk legközelebb?"


Nekem volt ilyen szexkapcsolatom kettő is. Az egyiknél ő jelentette ki, hogy ez csak szex, ne beszéljek róla senkinek, stb. Majd utána rám olvasta, hogy én miért nem érdeklődök felőle.

2020. aug. 15. 23:51
 5/14 A kérdező kommentje:

#3: Miért a férfinak kell a biztonságot nyújtania? Félsz, hogy éjszaka kimászik az ágyad alól a sárkány vagy anyagi biztonságra gondolsz?


Az pedig az eddigi partnereidet minősíti, hogy egy rezgő műanyagrúd ügyesebb tőlük. A szex nem csak a behatolásból áll ám...

2020. aug. 16. 00:10
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Férfi vagyok, nem olvastam végig, mert fájt az, amit olvastam. Károsítani akarsz engem?
2020. aug. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Vannak olyan nok, akik tipikusan aldozatok: szeretik, ha durvan szolnak hozzajuk, ajtocsapkodas stb van. Ha meg meghalljak, akar csak megerzik a gyuru vagy az osszekoltozes igeretenek szellojet, mar el is olvadnak. No vagxok es van ilyen baratnom...


Az, hogy egy no csak szexet nem akar, az szimplan azert van, mert a nok szeretik a pasikat kisajatitani. Ez alatt azt kell erteni, hogy csak neki irogasson, vele fekudjon le, szentelje a figyelmet neki. Na, ha meg csak szex van, ott jobb esetben kap egy-ket visszajelzest a kufircrol, oszt csokolom. A nok - ahogy en is -, imadjak az allandosagot es a biztonsagot. A szexkapcsolat pedig altalaban ezeket nem adja meg. Ismerek olyat, aki szexkapcsolatbol jott ossze a parjaval, de ez ritka, mint a feher hollo.

2020. aug. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem viszket annyira nekik és nem feszíti szét az agyukat az ondó. Inkább kivárnak egyedül egy kapcsolatig.
2020. aug. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elég értelmetlen a kérdésed. Mi köze a modern világnak ahhoz, hogy egy nő csak párkapcsolatban élvezi a szexet? Ez nem életképtelenség, hanem sok nőnél default setting.

Én is voltam már szex kapcsolatban és lelkileg megviselt a kezdeti eufória után. Mert attól érzed magad szeretve, ha a másik veled akarja tölteni a hétvégét, téged akar a párjának, bemutatni a barátainak, stb stb. És ez nem a férfi bekebelezése, mert normális esetben mindketten erre vágynak és kölcsönösen kebelezik be egymást...még jobb ha inkább csak olyanok, mint a yin-yang jel: egymásba fonódnak, de mégis két különálló rész.


Egy fejlett érzelmi intelligenciával rendelkező ember, nő párkapcsolatra vágyik nem szex kapcsolatra. Lehet néha az is, de nem ez a jellemző az ember életében.

2020. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked könnyű, mert ránézel a csajra, és fejben be is soroltad, hogy istennő, dugható, csak szexre egyszer, és isten ments. Ennyi az igényed, hogy jól nézzen ki, és minő meglepő, hogy ezt első ránézésre meg lehet állapítani.

Ezért nem fogod fel a kis agyaddal, hogy azt nem lehet a pasikon első blikkre látni, hogy ez kedves, hűséges, az agresszív, ő meg egy bunkó, lusta dög. Azt se, hogy ki milyen az ágyban. Nekünk meg az kevés, hogy jó a teste, áll a farka, és hanyattfekszik, ezt tudja hozni üzembiztosan. Az egy xar szex. Vajon miért nem vágyunk erre?


Annyira nem vagy képben, hogy először számonkéred, hogy a nők miért nem akarnak válogatás nélkül dugni mindenkivel, utána oldalakon át fikázod azokat a nőket, akik nem tudják azt a kevés normális pasit kihalászni. Abban igazad van, hogy a többség ilyen: hűtlen, link, agresszív, alkesz, semmit se ér emberileg. Egyre kevesebb az a fiatal férfi, akivel érdemes egyáltalán bármit kezdeni.

2020. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!