Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azzal, hogy 36 évesen otthon élek, nagy 4 szobás családi lakásban ketten az édesanyámmal (testvérem messze él, édesapám meghalt) és a nettó 250 ezres béremből (egyetemen oktatok) havi 170 et félreteszek? Persze jövőre lakást veszek.

Figyelt kérdés
De mindenki ufónak néz, meg rég család kellene, kifutsz az időből (legtöbb férfi ismerősöm 40 évesen állapodott meg). Csak ugye akkor nem lenne soha saját lakásom, ha párkapcsolatokba invesztálnám a bérem. Szóval valamit valamiért. Ja igen, főzök, takarítok, mosok, autóval járok be az egyetemre, vagyis amikor volt kontaktóra. Tehát nincs kiszolgálás semmilyen téren.
2020. aug. 16. 10:02
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jó, hogy megteheted, sok ember másfél szobás panelben nyomorog a szüleivel. Sajnos sokan lenézik azt, aki otthon lakik, személyes meggyőződésem, hogy ezt nagyrészben a média generàlta, hiszen kevesebbet fogyaszt az ember így, márpedig fogyasztói társadalomban élünk.
2020. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
48%

Kizárólag azért gáz, mert te még sosem álltál meg egyedül a saját lábadon. Sosem voltál teljesen önálló.

Tudom, le fogtok pontozni, de akkor is így gondolom.

N

2020. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
48%
Nem baj az.A pasik legfeljebb 60évesen futnak ki az időből gyerekügyben.
2020. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
70%

hát 36 évesen párt találni na az majdnem lehetetlen ...

a korodbeli nők már egy komolyabb kapcsolattal a hátuk mögött gyerekkel (többel is akár) rendelkeznek. egyedülálló nem házas gyerek nélkülit nem igen fogsz találni....


alapban nem baj ha otthon élsz ha önálló vagy ! csak a mai elvárások között ez már nem dívik :D


valószínűleg a haverok már rendelkeznek tapasztalattal kapcsoltok terén amíg te nem

így az összes olyan buktatón el fogsz hasalni amin a haverok még 20on évesen elhasaltak vagyis 15 év lemaradásban vagy ...


pár kapcsoltba akkor kell invesztálni ha te ezt akarod nem feltétlen kell milliókat költeni az a te döntésed lesz nem a nő hibája. persze ha felülsz a most divatos vonatra akkor nem csodálom h elmegy sok lové a kapcsoltra. simán meg lehet oldani olcsón is. a nők megértik ha te lakásra gyűjtesz és azért nem tudsz sokat fizetni. no meg olyan nőt kell keresni akinek nincsenek túlzó igényei.

2020. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Ez éves szinten nekem legalább 1.5 milliós megtakarítást jelent (ha a 170 félretettből levonom az autó fenntartását, meg a nyaralást 1 szer a nyáron). Tudom, hogy nem ,,trendi" és a nők 99%-a erre furán néz, de akkor meg kell találni azt az 1%-ot, aki ezt tolerálja, csak még nem sikerült. :)
2020. aug. 16. 10:09
 6/46 anonim ***** válasza:
74%

Épp le akartam írni, hogy ideális férfinek tartanálak, egyetemi oktató, nem hagyja egyedül az anyját, aztán elolvastam ezt a mondatot: "Csak ugye akkor nem lenne soha saját lakásom, ha párkapcsolatokba invesztálnám a bérem."

No, itt a bizonyíték, hogy a diplomával nem adnak észt. Szóval neked az a párkapcsolat, hogy kitartasz egy fiatal libucit, igaz? Akinek nincs semmije, tehát lehengerelheted az egzisztenciáddal?

Mást nem tudok elképzelni, mert mi a párkapcsolatunkban mindig felesben fizettünk, nekem saját lakásom van 24 éves korom óta, tehát lakni is volt hol, bár nagyrészt külföldön éltünk.. Ha pedig sóher vagy néha utazni egyet, akkor mindegy, hogy majd lesz saját lakásod, akkor is sóher leszel. Ezek ilyen berögzült dolgok. Egy egyetemi oktatóból inkább kinézném, hogy nyáron azért utazik, élményt gyűjt, vagy tanfolyamokon vesz részt, képezi magát. Na mindegy, újabb csalódás.

2020. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem szeretnék a szüleim hogy 36 évesen is otthon lakjak és én sem. Kell szerintem hogy legyen az embernek saját élete, saját háztartás. Ez az én véleményem, nyilván mindenki úgy csinálja ahogy neki jó, ha neked így, akkor mindegy ki mit gondol
2020. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

,,valószínűleg a haverok már rendelkeznek tapasztalattal kapcsolatok terén amíg te nem,,


Volt eddig 4 kapcsolatom, igaz csak 1-1 évesek, de nem vagyok tapasztalatlan. Most is lenne 3 nő, de sajnos egyik sem az esetem (nem rondák, de szeretem ha egy nő értelmes, nem 0%-ig határozatlan, és tud beszélgetni).

2020. aug. 16. 10:12
 9/46 anonim ***** válasza:
84%

hiába volt ha nem jutottatok oda h együtt éljetek :D

bocsi de az együttélés (nem anyunál) teljesen más mint az h jártok...

a tapasztalat hiányában erre gondoltam nem arra h képtelen vagy felszedni egy nőt :D

hanem h soha nem éltél pár kapcsoltban önállóan ...

minél idősebb az ember annál nehezebben alkalmazkodik...

neked ott lesz a buktató h olyan dolgokhoz fogsz ragaszkodni ami nem életszerű és nem lehet együttélésnél alkalmazni, nehezen fogsz kompromisszumot kötni nem h konszenzust! pedig ez alapja egy pár kapcsoltnak együttélésnek!

2020. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is ezen akadt meg a szemem, hogy a kérdező szerint elmenne a pénze, ha párkapcsolata lenne, és éves szinten 1,5 millióba kerül szerinte egy barátnő.

Aztán csodálkozik, hogy csak rövid kapcsolatai voltak. Mondjuk én nem csodálom...

Kérdező, neked nem 1% közül kell választanod. Jó lesz az oda 0,00001%-nak is. Nem sok nő akad, aki ezt a gondolkodást elviseli, és neked is megfelel.

De azért sok sikert!

2020. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!