Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ijednek meg a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijednek meg a férfiak a foglalkozásomtól?

Figyelt kérdés
Egy kórházban dolgozom rezidensként. Amint szóba kerül, hogy mivel foglalkozik a másik, számtalanszor kaptam már meg netes ismerkedéskor, hogy "úgy érzem, akkor én kevés lennék hozzád". Pedig nincs semmi olyan jellegű elvárásom, nem is mondok semmi olyat, amiből arra következtethetnének, a felvágás vagy nagyzolás nagyon távol áll tőlem. Azt tapasztalom, hogy megijednek tőlem a férfiak.
2020. aug. 19. 18:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
A szakmádtól tartanak. Sosincs szabadidőd, kevés a fizud és félnek hogy valami idősebb professzorral, főorvossal összeszűröd a levet.
2020. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%
Biztos te vagy ijesztő nem a szakmàd. 😂😂
2020. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Elvárod egyébként, hogy a férfi is elég "képzett" legyen? Ezt most nem provokatív jelleggel kérdezem. Mennyire fontos?
2020. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
Valójában a férfiak egoját bántja az, ha a nő valami fontosabb munkát végez, ne adj isten még többet is keres nála. Ezt nem akarattal rendezik így, hanem ez csak így van, mert evolúciósan a pasi dolga gondoskodni a nőről és az utódról. Másrészt egy rezidensként gondolom, hogy kevés időd van a magánéletedre, ami nem mindenkinek fér bele ésemiatt inkáb lelépnek.
2020. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#1 Soha nem szűrném össze a levet egyik munkatársammal sem. Dolgozni járok a kórházba, nem pasizni. Meglepődnél mennyi szabadidőm van az ügyeletek mellett is, megtanultam hasznosan beosztani az időmet. Az valóban igaz, hogy nem ér véget a munkám délután 5 órakor, mint a legtöbb 8 órában dolgozó embernek.

#3 Nem várom el, igazából mèg örülnék is neki, ha teljesen más területen dolgozna.

#4 Nálam nem nehéz többet keresni, maradjunk annyiban, hogy nem vagyunk megfizetve. Ha csak a pénz számítana, akkor egy üzletlánc eladójaként is többet vihetnék haza havonta.

2020. aug. 19. 18:19
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, én is orvos vagyok (idén szakvizsgázom), de sosem jelentett problémát ez a társkeresésben. Lehet, hogy kisebbségi komplexusos pasasokkal ismerkedsz.
2020. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#6 Hol szoktál leginkább ismerkedni? Lehetséges, én is erre gondolok, de semmi okot nem adok rá, hogy kevesebbnek érezzék magukat mellettem.
2020. aug. 19. 18:33
 8/23 anonim ***** válasza:

Mintha lett volna hasonló kérdés....nagyon ismerős.

Leendő sógornőm is rezidens, még őt nem ismertem,addig azt gondoltam más vilagban élnek(okot illene megmondanom gondolom),de ő kedves aranyos 20on éves lány.

Egy orvosnak az ember a legfontosabb kincseit teszi a kezébe...

Én egy teherautó sofőr vagyok. Ha egy orvos hibázik annak nagy eséllyel lesz halál a vége, ha én hibázok kisebb eséllyel.

2020. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#8 nem tettem még fel ezzel kapcsolatban kérdést. Igen, felelősségteljes hivatásom van, egy kis hiba könnyen végzetes lehet. A te foglalkozásod is lehet az, ha az úton karambolozol és meghal valaki a másik autóban. Én is huszonéves vagyok és a kortársaimhoz hasonló dolgokat csinálok a szabadidőmben, tehát tényleg semmi oka senkinek azt gondolni, hogy magasabbrendű vagyok.
2020. aug. 19. 19:03
 10/23 anonim ***** válasza:
5%
Én nem ijednék meg tőled, de tőlem meg a rezindens áll messze. Jobban örülnék mérnöknőnek, informatikusnak. Ők hasonlók hozzám. Nem a rezindes munka a baj, hanem a tök eltérő terület. Az zavarna engem. 23/egyetemista/F.
2020. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!