Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy zárkózott fiúnak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy zárkózott fiúnak lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Eléggé magányos vagyok, jó lenne ha lenne egy lány akivel szeretjük egymást, és akivel lennének közös programjaink. Zárkózott vagyok, és szerintem emiatt sosem lesz nekem. Annyira jó lehet az ha szeret egy lány.


Barátaim sincsenek, vékony is vagyok.

Megszeretnék változni, de nem tudok.


2020. aug. 20. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Lehet de, ha nem teszel semmit sem akkor nem lesz.
2020. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megtudsz, ha meg akarsz és próbálsz :)


Én pl duci vagyok és én ezért voltam zárkózott. Én is kjndig azt mondtam sose lesz pasim, mert nem merek beszélni se stb...

Aztán rá jöttem, azzal semmit nem érek el...


Oké, szakítottunk azóta a párkmmal, de ő mutatta meg, igenis nyitni kell a világ felé

2020. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Lehet.
2020. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetséges. Még ha össze is jöttök, problémák lesznek emiatt. Kezdetben kicsi, majd egyre nagyobb problémák.
2020. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
" Jó lenne ha lenne" És mit teszel érte, hogy legyen is? Úgy értem a sóhajtozáson kívül. Én pl a lottón szeretnék nyerni, ezért minden héten felöltözök, elmegyek a lottózóba, kitöltöm, kifizetem, aztán nézem a sorsolást. Nem sok, de a semminél azért több.
2020. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet igen.

Viszont előbb lesz ha néha kilépsz a komfortzónádból.

Biztos van ami érdekel, indulj el abban az irányban, lehet közben megismersz valakit!

2020. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.


Kivéve, ha "gáz" hobbiról van szó amit a többség lenéz. Sajnos, ez nagyon csúnyán hangzik, de így működik.

2020. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5! Miért mész lottózóba, ha neten is van rá lehetőség?
2020. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!