Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem szánalmasak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szánalmasak a folyton párkapcsolat után koslató emberek? Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Az élet az utóbbi időben összehozott egy-két ilyen emberrel (férfival, nővel), akik mással sem foglalkoztak, minthogy párkapcsolatuk legyen. Az egész életük középpontjában ez állt és mint a fuldokló a kötélbe, úgy kapaszkodtak minden randipartnerükbe.


Rettenetesen megvetem ezt a magatartást, szerintem az önismeret teljes hiányáról és éretlensègről árulkodik.



2020. aug. 20. 22:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, csak szerinted szánalmasak.
Nem, én is megvetem az ilyen embereket.
Leszharom
29 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
szerintem is szánalmas ez.
2020. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Valószínűleg ők már rájöttek arra, hogy az életben nincs boldogság, de ezzel nem szeretnének szembenézni érthető okokból; így inkább ráfogják, hogy a kapcsolat/szex hiánya okozza a boldogtalanságot és remélik, hogy majd akkor máshogy lesz. Hát, sajnos nem. A boldogság nem választható.
2020. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Sose nézd le a másik embert mert könnyen a helyébe találhatod magad.
2020. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

"Valószínűleg ők már rájöttek arra, hogy az életben nincs boldogság"


Az, hogy a te kis világodban így van, nem jelenti azt, hogy ez másokra (mások életére) is igaz kivétel nélkül.

2020. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2-es, a második részével az írásodnak teljesen egyetértek, viszont szerintem ezek az emberek pont, h NEM jöttek erre rá.
2020. aug. 20. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Nincs ezzel semmi baj. Ez van belénk programozva. Párosan szép az élet.

Én sem cirkuszolok ha valaki meg egyedül akar maradni...

2020. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

4.


Létezhet, de csak keveseknek. Ha nem így lenne, nem lenne ennyi tragikus történet, elbukott lélek, szenvedélybeteg ember, és a boldogságot egész életében kergető - de azt sosem elérő személy.


Nem választható, vagy beleszületsz és boldog leszel, vagy nem és szinte sosem leszel az. Ráadásul a boldogság könnyen elveszthető, és visszaszerezni nagyon nehéz.

2020. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lazy Lover ***** válasza:
Én is ismerek ilyen csajt szánalmas mióta ismerem 1 hétig se volt szingli
2020. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

#1


Te f@sz! Pont te írod ezt?

2020. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is röhejes. Önmagában a kapcsolat ténye nem érték. A megfelelő ember megtalálása meg sok idő és erőfeszítés. Összeszokni is az. Utána persze szép együtt is az élet. De külön is. De akik veszettül kapcsolatot keresnek, azoknak az egyedüllét sem szép és a kapcsolat sem lesz minőségi, mert kapcsolatot keresnek és nem értékes, hozzájuk illő társat.


Én éveket, majdnem egy évtizedet éltem egyedül és ugyanennyit már kapcsolatban is. Mindkettő szép volt a maga módján és egyikre sem hajtottam veszettük. Az volt, ami volt és az jó volt. Tulajdonképpen egész eddigi életem kellemesen telt emiatt és végül a jó a ember mellett döntöttem emiatt.


Sosem fogom megérteni azt a sok nyivákolást a szingliktől. Örülj neki, használd ki, van ezer dolog, amit a szerelmem kívül érdemes az életben megélni. Alkoss, tanulj, menj, ismerkedj, barátkozz, szórakozz, építkezz...

2020. aug. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!