Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 40 eves, nornalis, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 eves, nornalis, nem tulsulyos, nem ronda, gyerektelen es diplomas munkakorben dolgozo ferfinak miert ne lehetnenek olyan elvarasai a nő felè, hogy 30-35 kozotti legyen, ne legyen gyereke es ne legyen 100 kilos?

Figyelt kérdés
Ugye ilyenkor jonnek a kommentek itt, h elegedj meg egy 40 eves, atlag alatti keresetu ( ha en keresek 270 et akkor ő max 150 et keressen), tulsulyos, gyerekes, elvalt anyukaval. 35 F
2020. aug. 21. 13:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Neked meg mi a bajod? Olyan nőre hajthatsz amilyenre csak akarsz, én megengedem!
2020. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elvárásod bármilyen lehet. Magad döntöd el kivel tudnál együtt lenni, mondjon bárki bármit. :)

(Mármint törvényi kereteken belül, mielőtt valaki fogást talál ezen :D)

2020. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen férfi vagyok én is, ilyesmik az elvárásaim, és nincs is senkim évek óta. :)
2020. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
42%

270 et keresel ? Az majdnem budapesti minimálbér. Mind ezt negyven évesen ? Nevetséges amit eddig elértél.


Keress 40-50 közötti teltgalamb milfeket.

2020. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne elégedj meg egy 30 éves kissé túlsúlyos egy gyerekes anyukával. Vagy egy 40 éves bombázóval. Vagy egy minden szempontból harmónikus nővel akinek a hivatása és nem a keresete az első, és csak 150-et keres.. Aztán 50 évesen gyere ide rinyálni. Te életed úgy bszod el ahogy akarod.
2020. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem is ertem a kérdést. Eleg határozott elkepzelesnek tunik ez részedről! Miért tetted fel a kérdést, megerositesre vagysz, hogy igazad van? De miert számít mas véleménye?

Miert ne lehetne ez az elvarasod?Te életed, te ertekrended, te döntésed,Te tudod kivel éreznéd jol magad. Mi ezt nem donthetjuk el helyetted, magadnak kell tudnod mi a jo neked. Max kicsit szűkül a kor, akik kozott valogathatsz, vagy kicsit tovabb kell keresni az igazit,de legalább tudod kit akarsz.

2020. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki arról ábrándozik akiről akar, egyelőre.

Aztán ha majd az álmainkat is számontartják lesz ám dádá.

2020. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Bárkinek bármilyen párkapcsolati elvárása lehet egészen addig, amíg nem kezd el más embereknél reklamálni meg számonkérni ezzel kapcsolatban.
2020. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
44%
Mert már egy vén fac vagy.
2020. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
49%

Én tökéletesen letojom ki milyen párt keresgél.


Azt mondjuk nem vágom, hogy egy 40-es főszer miért akar pl30 évest vagy 35-öt kifejezetten? Mi a különbség egy 35 és egy 40 éves nő között? Vagy ha ugyanazzal a nővel 35 évesen vagy 40 évesen ismerkednél meg?


Szerintem ezek csak számok.. Ja várj, azt hisze értem: talán gyereket szeretnél, ezért a koros limit? Ugye idő amíg eljuttok addig a szintre, plusz 40-től már azért legtöbb helyen vagy gyerek is.


Ha meg nem akarsz gyereket ( 40 éves vagy, nem tudni neked van-e vagy milyen kapcsolatod volt ezidáig..), akkor tökmindegynek kéne lennie a kornak, akkor nem értem a fiatalabb célcsoportot.

2020. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!