Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kimondottan probléma, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kimondottan probléma, de érdekelne a véleményetek. A FaceBook felhozott egy szimpatikus lányt aki a közelben lakik és egyedülálló. A randizós oldalak helyett mennyire problémás ha ott veszem fel vele a kapcsolatot "akarsz e ismerkedni" alapon?

Figyelt kérdés
Annyiból lenne ez praktikus hogy a direkt randi/társkereső oldalakon sokszor az üzenet is fizetős (egyik félnek minimum), az ArcKönyv ilyen téren ugye ingyenes mindenkinek.

2020. aug. 22. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az a baj ezzel, hogy randioldalakkal ellentétben, aki fb-n van, az nem feltétlenül randizni van ott
2020. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sokan csinálják, kevés sikerrel
2020. aug. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látod, hogy lenne barátja, vagy bármi, végül is rá írhatsz. Csak ne sértődj meg rajta, ha nem fog válaszolni rá! Nincs közös ismerősötök, akin keresztül puhatolózhatnál?
2020. aug. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, de mivel a facebook nem ismerkedős oldal, nem biztos, hogy vevő lesz rá. Ha ezt el tudod fogadni, és nem sértődsz meg, ha nemet mond, akkor nyugodtan.
2020. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem ismerkedős oldal, de a "kit ismerhetek" részen a logikám szerint csak az jelenhet meg aki valamelyik ismerősömnek ismerőse, de nekem még nincs bejelölve. Számtalan ilyen van.


Elkezdhetek puhatolózni, de van egy érzésem hogy a szóban forgó ismerős se sokat fog ezügyben mondani mert közel 2000fős táborral büszkélkedhet :D


Nekem jóval kevesebb és így is van köztük olyan akit kb. életembe nem láttam... :D

2020. aug. 23. 09:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Probalkozas meg nem zaklatas, hatha. En nem szoktam reagalni, ijesztonek erzem.
2020. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!