Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek nagy elvárásnak számítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy elvárásnak számítanak párkereséskor?

Figyelt kérdés

Külső: Átlagos alkat, és magasság tetszik a legjobban. Tetszik az ha a láb, fenék formás, lapos has, közepes,-kisebb méretű mell Hosszú világosbarna,-barna haj.

Belső: Nem szeretem a sokatbeszélő, önbizalommal teli lányokat, mert mellettük elnyomva érezném magam. Örülnék neki ha nem járna bulizni (én sem járok). És nem a barátnőivel töltené a szabadidejének a nagyrészét.


Ezek nagy elvárásnak számítanak?


2020. aug. 23. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
NEKED is csak a külső a fontos
2020. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Meg hogy ne legye véleménye és ne legyen sok barátja mert az ugye nem jó....istenem, tipikus pasi. Nem férfi, hanem pasi.
2020. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
A barátnők léte azért fontos, mert később így lesz néha egy kis szabadidőd. Soha nem ismerkedtem volna olyan lánnyal, akinek nincsenek barátai :)
2020. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem nagyon értettem az eddigi válaszokat, de biztos bennem van a hiba.

Szerintem nem túlzottak. A külsőnél annyit jegyeznék meg, hogy lehetőleg jó, sportos külsőd legyen neked is. Egy hájas, rengő fenekű, kopaszodó férfitól pl. irreális elvárás lenne, amit a külsőről írtál.

2020. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Te csak uralkodni akarsz valakin, nem párkapcsolatot akarsz. Mi az, hogy ne legyen önbizalma, mert elnyom? Ennyire törékeny a férfiasságod?

Ne járjon társaságba, ne legyen kapcsolati hálója : a bántalmazók is ezeket építik le az áldozatuknál; önbizalom, szabadidőstevélenység, társas kapcsolatok.


Kérj segítséget inkább.

2020. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Ez tőled függ. Te tudod ezt nyújtani? Átlagos magasság és alkat, formás fenék, lapos has, formás mellkas? Szép, ápolt haj és bőr? Belsőre tudod azt a biztonságot nyújtani, amire egy félénk lány vágyhat? Elég közös élményt tudsz biztosítani, hogy ne vágyjon mások társaságára?

Egyszerűbb lenne számít vetni, hogy te mit tudsz nyújtani, és ugyanazt vagy hasonlót elvárni.

2020. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Hát, én ehhez hasonló vagyok, csak nem teljesen lapos a hasam, és horribile dictu, van önbizalmam és baráti társaságom is. Mi lesz így az életemmel, hogy nem használhat a kérdező elnyomott szolgaállatnak? :(
2020. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Ilyenkor mindig örülök hogy ezeknek nincs csajuk! Meg sem érdemlik!
2020. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Külsőre csomó konkrétum, belsőre meg kb annyi, hogy legyen egy otthonülő csicska, mert különben péniszirigységed lesz :D


Az ilyeneket, mint te, bottal se.

2020. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Én egy süket-néma és esetleg vak nőt szeretnék, aki persze szép is. :)
2020. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!