Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas nők, akik magas férfira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas nők, akik magas férfira vágynak: A magasságon kívül milyen legyen még a férfi?

Figyelt kérdés

195 cm vagyok és magas barátnőt szeretnék, valahol 175-185 körülit lehetőleg. Nem csak ez az egyetlen szempont nekem sem a világon, de az utóbbi időben vonz egy csajon a magasság. Viszont az a bibi, hogy csak kb évente 1-2 alkalommal fordul elő, hogy magas + még más dolgokban is tetsző csajjal ismerkedjek és olyankor mindig túlizgulom, túlgondolom a dolgokat. Ez meglátszik rajtam aztán és gondolom ez az, ami aztán lelombozza ezeket a lányokat és végül mégsem akarnak tőlem semmit. Egyszer voltam 5 éve egy magas lánnyal (180 cm volt kb), ami nagyon jó volt, de azóta semmi sajnos. Az alacsonyabb (160-170) lányoknak tudom, hogy gyakran tetszem, de annyira bennem van ez most, hogy egy magas párt szeretnék, akivel persze még más dolgokban is illünk egymáshoz.


Egyébként nem vagyok szerencsétlen, volt már többéves kapcsolatom, legutóbb pár hónapja voltam nővel utoljára, viszonylag gyakran szoktam tetszeni lányoknak, de egyszerűen úgy érzem nem tudok olyan nőt találni, amilyet szeretnék és ez elszomorít. Milyen legyen még a férfi, akit kerestek? Milyen tulajdonságokkal rendelkezzen? Belsőt és külsőt is írhattok.

26/F


2020. aug. 26. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Majdnem 180 cm vagyok, a férjem jócskán 200 felett :) nem ez alapján választottam, de azért jó érzés 13 cmes magassarkút felvenni :)


Nálam az elsődleges szempontok voltak, hogy okos, művelt legyen, szeresse az állatokat, ne legyenek káros szenvedélyei, bár az alkalmankénti dohányzást és kulturált alkoholfogyasztás nem zavart, viszont a drogok kizáró okok.

Legyen humorérzéke, legyenek hobbijai. Nélkülem is legyen élete.


A pénzt pedig ne herdálja, csak ha megteheti. Utálom, ha valakinek nincs, de mindenét elveri.

2020. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd én 176cm vagyok, de a magasság csak egy szempont. Azért jössz be több 160-70cm körüli lánynak, mert azokból jóval több van. Gondolj bele átlag magasság Mo.-on 164-5cm. Én is több velem hasonló magasságú férfibe botlok, mivel ez az átlag. Most aki a te korosztalyod es közelben van, szingli, magas nő legyen pár % és erre még rá, hogy kölcsönös vonzalom legyen+ jól kijojjetek na nem sok ra az esely. Kérdésednek meg nincs sok értelme mindenkinek más-mas típusú férfi jön be, ez nem magassagtol függ, ugyanazokat a szempontokat nézzük mint akárki. Keress tovább es legyél türelmes.
2020. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megértő, jószívű, nem sértődékeny, hűséges, figyelmes, megbízható, szavahihető, gondoskodó,értse a viccet, ne legyen haragtartó, lobbanékony. (180 harmincas) Külsőre ne legyen túl kövér, min180, átlagos, normális kinézetű (ne legyen csúnya, de azert ne is egy Brad Pitt, hozzám illő legyen, mivel én sem vagyok egy Angelina Jolie :D)
2020. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!