Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos nőkért verseny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos nőkért verseny van, de az átlagos férfiakért miért nincs verseny?

Figyelt kérdés

A legtöbb férfi teljesen átlagos barátnőre vágyik, semmi extra elvárás. Egy full unalmas, hétköznapi, visszahúzódó lány is teljesen jó úgy ahogy van. Egy átlagos férfi meg qrvára nem jó úgy ahogy van. Egy férfinak mindig kell valami extra, amivel felvághat, különben teljesen esélytelen a társkeresésben.

Miért ilyen a világ ebből a szempontból?



2020. aug. 27. 19:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Mi számít neked átlagosnak?
2020. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha versenyeznének a versenyzőkért, akkor mégis miért versenyeznének a versenyzők? :D
2020. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%
Mert 18- tól 55 ig mindenki a 18-27 közötti nőkre hajt. Ezért ez a verseny. Pasikra senki, majd 35-40 felett, ha befutott menő lesz.
2020. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Full átlagos külsejű nőként nem állnak előttem tömött sorok, sosem álltak.
2020. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom...ti hol éltek? De tényleg?
2020. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
A nagy f#szt lennék úgy jó, ahogy vagyok. Összejönne velem Random Jóska, mert épp nincs nálam jobb nő, aki szóba állna vele, aztán baxtatna, hogy totál másképp nézzek ki és éljem az életem, mint eddig, mert egy "full unalmas, hétköznapi, visszahúzódó lányt" qrvára un és szégyell.
2020. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Te meg sose hallottál olyat, hogy egy nő foglalt pasira mászott rá?
2020. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én meg örülnék ha találnék egy full unalmas, hétköznapi, visszahúzódó lányt, mert én is ilyen vagyok. :D

De mivel az unalmas lánynak nem kell unalmas pasi, ez is kilőve.

2020. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem én még szép is vagyok, mégsem álltak sorba értem a pasik.
2020. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem igaz! Átlagos pasi talál partnert! A átlag alatti pasikkal van a baj mint mondjuk a kérdező; hogy azt hiszi magáról hogy ő bizony átlagos 👍🏻🤣
2020. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!