Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire a szerencsén múlik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire a szerencsén múlik az egész vagy minden csak tőlem függ?

Figyelt kérdés

Lassan 27 éves srác vagyok, 185 cm magas, 78 kg. Rendszeresen sportolok, futok, újabban táncolok is. Végeztem a mesterszakkak, van munkám, és sokak szerint jófej, humoros, kedves srác vagyok. Ennek ellenére életemben 1x volt barátnőm néhány hónapig, akit az Erasmusom alatt ismertem meg. Mivel a lány ráadásul másik földrészen is él, így Erasmus után szakítottunk, így láttunk mindkettőnk számára ez az ideális út.


Sajnos azóta hiába megyek bulizni, mindig csak rá gondolok, néha fel is hívom beszélgetni. Úgy érzem, nincs elég önbizalmam, hogy más lányokkal ismerkedjek, eddig a legtöbb lánynál, akinél bepróbálkoztam, creepy-nek tartott, vagy rögtön friend zoneolt. Ettől meg még inkább elbizonytalanodtam, és nem tudom hogyan tudnék innen felállni, ismerkedni. Viszonylag szűk baráti köröm van, velük nagyon jól elvagyok, de buliba is ha megyünk max 2-3-an csak, így pl. nem érzem, hogy támogatnának a csajozásban a haverok. Sőt, néha irigy is vagyok rájuk, hogy hiába egykorúak velem, jóval több tapasztalatuk van, el tudnak könnyen lazulni egy buliban, és rögtön felfigyelnek rájuk a csajok. Nincs bennük az a fajta félelem, ami bennem van. Persze, részegen nekem is voltak "kalandjaim", de azért annál már kicsit többet akarok ennyi idősen.


Sokszor látom Facebookon is, hogy full átlagos kinézetű haverjaimnak van barátnője, eljegyeztek egy lányt, vagy éppenséggel már meg is házasodtak, és nem értem nekik miért van ennyivel több szerencséjük...


Szerintetek hogyan kéne innen továbbindulnom, most ez az elmúlt 11 hónap csak az önámításomról szólt, hogy majd úgyis eljön az igazi, de én magam meg félek megtenni a szükséges lépéseket.



2020. aug. 28. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem szerencse, ez személyiség gond. Fejlődnöd kellene. Ami a haverokban, barátokban benne van, az nincs benned. Lehet 100(sgor többet érsz (sőt, biztos), de a szociális, párválasztós játékban kevés. Lesd el ők miben másabbak, miben nyitottabbak. Tudom neked ez először visszatetszo (nekem us az volt nőként), de eljatszva később picit magamévá lett ( tudva azt, h ez nem én vagyok, de vhol mégis, nőként egy ribis, nyitott, buja nő képe, férfiként neked meg a macsós, leszarós, laza srác képe).

Vhol ez megvan benned is, szóval lejátszani csak ekeinte nehéz, utána rájössz, h megvan ez benned, csak intelligens formában (ami később idősebb kkrodban atombonba lesz), de csak akkor ha most mered használni, eleinte megjatszani.

Nekünk komolyabb embereknek ez van. Tanulnunk kell. Először játszani, utána raerezni, megérezni , és legvégül átakakitani kedvünk éshangulatunk szerint.

Tudom, ez most magas. A lényeg most másolj, utánozd a sikeres kortárs ismijeidet/haverjaidat.

2020. aug. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olvass könyveket a helyes kommunikációról.

Olvass könyveket a nőkkel való helyes kommunikációról.

Olvass a testépítésről, aztán kezdj el edzőterembe járni, gyúrd ki magad. (185 cm, 78 kg)


Engem eléggé megmentett az életben az sokszor, hogy szeretek olvasni. Bármit nem tudtam, olvastam róla könyveket. A csajozásról pl angol nyelven olvastam könyveket. Ugyanezt ajánlom neked is.

2020. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1: Nem lehetne inkább olyat keresni, akinek nem a "macsós leszarom srác" kell? Inkább keresek tovább ilyen nőt, minthogy beleszokjak egy szerepbe annyira, mintha én lennék. Ha fogyatékost kéne játszani, azt sem tenném. Nem én vagyok.
2020. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem a szerencsén, hanem rajtad múlik, kisöreg! Akinek csaj van, az tett érte, hogy legyen. Nincs önbizalmad? Honnan lenne, ha nem csinálsz lószart se? Az önbizalom nem az égből pottyan elénk, hanem úgy keletkezik, hogy véghez viszünk dolgokat, és látjuk, hogy mindenre képesek vagyunk. Hogy BÍZHATUNK MAGUNKBAN.
2020. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*Akinek csaja
2020. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
4: Nem. Megerősítés nélkül nem lesz. Lehetsz te a legtöbb mindenre képes ember a világon, ha soha egy vállveregetést sem kapsz érte. Végül belefásulsz inkább, mintsem önbizalmad legyen. Velem legalábbis ez volt. (nem mintha a világon a legtöbb mindenhez értenék, csak véghezvittem ezt-azt, de önbizalmam nem lett több tőle)
2020. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os, ez csak másokra mutogatás, ami SOHA nem visz előre. Hadd meséljek valamit. 16 se voltam, amikor meghalt faterom, anyám meg lelépett egy orvos barátjával. Egyedül maradtam egy állami bérlakásban (50 éve még szinte mindenki ilyenben lakott), és az éppen csak elkezdett középiskolával. Éjszakai vagonrakásokat vállaltam, feketén, félpénzért, így tartotta, fenn magam. Az volt a legszarabb, hogy nem mondhattam el senkinek, ha nem akartam intézetbe kerülni. Én meg nem akartam. Az ofő hamar kiszúrta, hogy hazudozok, miért nem aktuális a családlátogatás, miért nem jön anyám szülőire, stb, utált is érte rendesen, és alám tett, ahol csak tudott. Nekem azek az évek adták meg az önbizalmamat (meg mellé persze az izmaimat). Szerinted ki bánattól kaptam én megerősítést?
2020. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne azért menj bulizni, hogy ismerkedjél, ott rendes, normális lánnyal nemigen fogsz tudni megismerkedni, hanem a hobbijaidnak éljél, és majd találsz olyat, akinek hasonló a hobbija, és még tetszik is.
2020. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7: Én csak azt mondom, hogy pl. én hiába lettem izmosabb, diplomáztam le, dupláztam meg 3 év alatt a fizetésem, bővítettem a baráti köröm, a jóég tudja miket műveltem még magammal, de semmivel sem lett sem több önbizalmam, sem több sikerem a nőkkel.
2020. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!