Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikortól gond ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól gond ha valakinek nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

Rég óta próbálkozom barátnőt találni, de nem találok hozzám való lányt. Azt sem tudom milyen kézenfogva sétálni egy olyan lánnyal akit szeretek. Nagyon hiányzik már egy lány az életemből, meg szeretet hiányom van. És én is szívesen adnék szeretet.

23 éves elmúltam már, közelebb vagyok már a 24-hez.


2020. aug. 30. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
A való életben már 20 éves kortól kinézik az embert, még ha nem is mondják a szemébe.
2020. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te érzed, hogy mikortól gond ez neked. Idegenekkel nem kell foglalkozni. Még nem vagy elkésve, de ennyi idős korban a legtöbb ember átesik némi társkeresési próbálkozáson.


Ha hiányát érzed egy barátnőnek, akkor tegyél érte, hogy legyen és éld az életed!

2020. aug. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mo.-n a 0. évtől kezdve.
2020. aug. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi Magyarországon?

Ahol az emberekből árad a rosszindulat, frusztráció, irigység?

Ha ez van az a baj, ha amaz, akkor az?


Na ezeknek az embereknek minden is gond.


A kevés normálist meg pont nem érdekli ha szűz vagy.

2020. aug. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40 felett már gyakoribb az impotencia. Szóval akörülre saccolom.
2020. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!