Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ismerkedésnél melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkedésnél melyik srácot választanátok? - Az informatikus IT szoftverfejlesztőt, aki jó munkahelyen dolgozik (állandó, jó fizetésért). Vagy az építési vállalkozót, aki még nem keres annyit, de 5 év múlva évi 50 milliót is kaszálhat?

Figyelt kérdés

A külsőt-belsőt most ne nézzük, csak a karriert / életstílust.


Adott az informatikus srác, aki egy jól menő cégnek dolgozik, mondhatni biztos munkahely, de a fizetése korlátozva van (nem fog havi 5 milliót keresni). Amellett kocka típus, unalmas irodai munkát végez, ebből következik, hogy a közös élet is kissé unalmas lenne.


A másik építési vállalkozó, még nem keres annyit, de kezd beindulni a cége, és láthatóan 5 év múlva már meglesz az évi 50 millió, gyakorlatilag munka nélkül... Sikeres, talpraesett, mindent megold, izgalmasabb élet, sok szabadidő, utazások.


Mondjuk 30-as a pasi, így leginkább huszonéves lányok válaszaira lennék kíváncsi - melyikkel ismerkednétek, és miért?


2020. aug. 31. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
93%
Építési vállalkozót. Hogy miért azokat megválaszoltad a kérdésben.
2020. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
17%
Kockával semmiképp. A többi leírás nem érdekel.
2020. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
76%

"A külsőt-belsőt most ne nézzük"

Hát sajnos viszont én ezeket nézem, mondjuk egy 30+-os férfit mondjuk már idősnek is éreznék magamhoz.

Viszont a kérdés alatt írtál egy kicsit a jellemekről, szóval csak (!) azok alapján az építész srácot választanám, mert nekem az izgalmas élet, amit egy általam szeretett emberrel élek meg többet ér, mint a monotomitás. Az unalom olyan dolog, amit az életem semmilyen pontján nem tudok elviselni.

Egy ideig én is építész szerettem volna lenni, szóval az ő munkája még jobban érdekelne is, mint az informatika, amihez semmi érzékem nincs.

/Mondjuk szürreálisnak tartom, hogy öt év alatt valaki ekkorát ugrik fizetés tekintetében./

22/L

2020. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
92%

"unalmas irodai munkát végez,"

Neked sincs semmi közöd a fejlesztéshez.


Ahogy a vállalkozáshoz sem. Egy vállalkozás beindítása nagyon sok munka.

Kezdő vállalkozó programozó haverom most éve 10-12 millió körül keres.

2020. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
90%
Az informatikust, mivel én magam is az vagyok.
2020. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
96%

Hát, minthogy a férjem szoftverfejlesztő, így asszem ez megválaszolja :D És igen, kicsit kocka, de ez nem jelenti azt, hogy az élet unalmas lenne mellette/vele, mert nagyon nem :) Én is unalmas irodai munkát végzek, ebből még nem következik egyenesen, hogy én magam is unalmas lennék :D És az is tévedés, hogy havi 5 misit ne tudna megkeresni- mert vállalkozóként bőven összejöhet ennyi. Jelenleg a legjobban keresett és fizetett munka az IT területén belül van, szóval...


Egyébként ha nem lennék elfogult is a programozót választanám, a potenciálisan alacsonyabb, de biztos és stabil bevétel miatt. Meg a nyugalom miatt. Erre lehet építeni, ezzel lehet tervezni. Az, hogy az építőiparban dolgozó vállalkozónak most éppen úgy tűnik, hogy felfelé megy az üzlet, és ESETLEG talán valamikor majd évi 50 misi is összejön, az tök jól hangzik, de túl sok benne a kérdőjel meg a "ha", ezekre én nem mernék alapozni. Nekem a stabilitás és a tervezhetőség fontosabb, mint a potenciálisan luxus élet, így tudom eldönteni, hogy hány gyereket vállalok be, hogy szülés után mikor megyek vissza dolgozni, hogy hol keressek iskolát a gyerek(ek)nek, satöbbi.


27/N

2020. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
81%
Most olvasom, hogy 30-as...hát, akkor egyiket sem, hozzám képest az öreg. 25 vagyok, 30 a határ.
2020. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

Kiegészíteném:


Az informatikus kereshet jelenleg évi 6-7 milliót (amit el is költhet, elvégre nem kell beruháznia).


Az építési vállalkozónak jelenleg évi 2 millió költőpénze van (mert még forgatnia kell a többi pénzét), de látszik rajta, hogy amit eddig elért, abból 5 év múlva meg lesz az évi 50 millió... (és akkor már nem Ő dolgozik, hanem a titkárnőjét felhívja a tengerpartról).

2020. aug. 31. 13:19
 9/63 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nem ér ennyit a pénz őszintén... Úgysem az enyém az, ami a páromé, akkor meg kit érdekel? Családot nem akarok, saját otthonom van, innentől fogva tulajdonképpen mindegy, 300 ezer vagy 3 millió a havi bevétele a másik félnek.


Az informatikust választanám, ha kicsit fiatalabb lenne. Az irodai munka pedig egyáltalán nem unalmas. Nekem az az unalmas, mikor ha rád fagy, ha rád rohad a ruha, akkor is kinn kell szobroznod, aztán 10 éven belül kijön rajtad a nyavalya...

2020. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok én HR-es, úgyhogy azt választanám, amelyikük személyiségben jobban passzol hozzám, illetve amelyik tetszik.
2020. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!