Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan férfiak, akik komoly kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
Akik nem ijednek meg a változástól, és készek tenni is azért, hogy jó legyen az alakuló kapcsolatuk?
2020. szept. 1. 16:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Én ilyen vagyok, csak azért én is megválogatnám azt, hogy kivel akarok komoly kapcsolatot, nem csak a nők joga ez.
2020. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Bamm, az 1. válaszoló meg is nyerte a válaszával a fődíjat! Az a baj, hogy a mai nőkkel nem nagyon érdemes tartós kapcsolatban gondolkodni. Bocsi, de tapasztalatból beszélek. Persze vannak kivételek, csak senki sem tudja, hogy ők hol vannak helyrajzilag.
2020. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%

Igen, léteznek. Én is ilyen vagyok.


Olyan lányt keresek, akinek az arcát szépnek látom és nem csak annyit gondolok a fejéről, hogy "hááát, elmegy". Fontos, hogy legyen szép a lány.


Aki nem annyira szép, hogy járjak vele és felvállaljam, de azért dugnám, azt csak szexre akarom.

2020. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hány évesek vagytok?

Milyennek kell lennie a lánynak?

2020. szept. 1. 17:09
 5/20 anonim ***** válasza:
17%

A legtöbb ember így indul el társkeresés gyanánt, hogy komoly kapcsolatot szeretne.


Aztán vannak akik eleve úgy, hogy csak kalandot akarnak.


Akik komolyabb kapcsolatot szeretnének, azok képesek a változásra, de ugyanez elvárható a nőktől is.

sok nő természetesnek veszi, hogy....

- mindig a férfi keresse...mert ez a férfi dolga

- a férfi költözzön oda ahol a nő van


ha a nő mindent csak elvár de ő nem tesz semmit akkor hamar búcsút intek.

2020. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha nem komoly kapcsolatot keresnének, akkor nem nősülnének!!!

Van aki ilyen, van aki olyan, de - az Isten szerelmére! - ne általánosítsatok!!! Azért mert Neked még nem akadt ilyen, attól még jöhet...

Vannak fiúkférfiak ugyanezt kérdezik, de fordítva. Na most akkor...?

2020. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Első vagyok. 23 éves vagyok. Örülnék ha a nő akit megismerek, arra az egyetemre járna mint én, hasonló dolgok érdekelnék és hasonlók lennének a céljai. Persze akár járhat máshová is, csak örülnék, ha oda járna mint ahová én. Viszont az nagyon jó lenne, ha olyan dolgok érdekelnék mint engem és a céljai is hasonlóak lenének. Nem kell ilyennek lennie egy lánynak, én ilyennek örülnék. Lehetsz másmilyen is, viszont ha ilyen vagy, örülnék neked. Persze ha bejönnél nekem és én is neked. Nyilván.
2020. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%

Előző vagyok. Tehát a változástól nem ijedek meg, bár van bennem félelem az újtól nyilván, viszont a változás az legyen jó ha lehet.


Elmesélek neked egy sztorit. Egy nő ismerősöm mesélte nekem, hogy férjet akar, csak kell neki a megfelelő. Akkor nem ismertem igazán, majd kiderült, hogy egy parti ri.banc. Tehát férjet akar, közben meg úgy viselkedik, mint egy 16 éves ri.banc majdnem 30 évesen. Nálam ott szállt el a jó megítélése azoknak, akik komolyat akarnak. Nem rossz az, ha valaki komolyat akar, az jó, csak ő is legyen komoly.

2020. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Létezik meg is találtam a párom.
2020. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kb. 4 napja volt ugyanez a kérdés feltéve. Ott is leírták páran, hogy komolyat keresnének, de a nők rájuk sem hederítenek.
2020. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!