Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a komoly kapcsolatot kereső nők, akik minden nap kérdéseket írnak ki arról, hogy a netes társkeresőkön minden férfi csak dugni akar, ők nem szép nők, de mégis jóképű, számukra kb. tökéletes férfit keresnek maguknak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
ez a kérdés provokáció! :D 31/f
2020. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem meg azok a nők provokálnak, akik olyan kérdéseket írnak ki, hogy a Tinderen minden pasi csak dugni akar.
2020. szept. 1. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az élet, el kell tűrni egymás hülyeségeit.
2020. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem írok ki kérdéseket ebben a témában, de el vagy tájolva, ha azt gondolod, hogy ez csak egy csúnya nőnél lehet probléma. Ha egy csúnya nő kap napi x "szia, dugunk?" típusú üzenetet egy nap (ami elég ahhoz, hogy elvegye az életkedvét), akkor egy szép nő 10x db ilyet kap.

Az pedig simán csak önámító fszság, ha azt gondolod, hogy ha esélyt adok a zsíros hajú, hájas neckbeard csávónak, akkor egyből a tenyerén fog hordani és örökre elköteleződik mellettem, amíg a csúnyagonosz ördögtől egy fokkal szebb srácok csak megaláznak és megcsalnak majd. Mindketten ugyanúgy eldönthetik, hogy csak dugni szeretnének-e, vagy komoly kapcsolatot keresnek. Egyszerűen csak az első kategóriának kevesebb nővel van esélye olyan kapcsolatra, amilyet ő elképzelt, mint a másodiknak.

2020. szept. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Habár én nem teszek ki kérdéseket, de egyetértek vele, hogy többségében a társkeresőkön (főleg Tinder, Badoo) szexet keresnek a férfiak (nőkről nem nyilatkozhatok, hiszen azt nem látom).


Nem tartom magam szépnek, jobb pillanataimban csúnyának sem, de véleményem szerint MINDENKI a számára tökéletes párt keresi! Legyen csúnya vagy szép, mindenki helyes pasit szeretne. Na persze az megint más, hogy ki-mit ért ez alatt. Én pl. egy 190 magas, 120 kilós, szakállas-szőrös, kedves-szerető-gondoskodó álommackóról ábrándozom, más kérdés, hogy nem hiszem, hogy valaha ekkora mázlim lesz, így más típusú férfiakkal is ugyanúgy ismerkedek.


Egy vékony vagy izmos nyálgép, ugyanúgy taszít, mint, ha valakit csak simán rondának látok. Mindegy mi az ok, ha nem tetszik, nem fogom erőltetni. Szerintem ezzel mindenki így van, a férfiak is.

Szerintem a leggusztustalanabb dolog azt mondani, hogy csak mert valaki csúnya (arc, test, mindegy miért), örüljön, ha bárki felszedi. Mindenkinek joga van megvárni azt, aki számára is ugyanúgy tetszik, külsőre vagy belsőre, vagy ha csak annyit szeretne, hogy piros biciklivel járjon. Férfi-nő, mindegy, mindenkire vonatkozik.

2020. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!