Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ismerkedés során egy 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedés során egy 29 éves férfitól megkérdezed, hogy miért nem volt még barátnője, létezik bármilyen válasz erre, amely után nem fogod lerázni, hanem úgy döntesz, hogy folytatod vele az ismerkedést?

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 13:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Életkort is írj, hogy hány éves nőként gondolod erről ezt vagy azt.
2020. szept. 5. 13:26
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Van olyan indok, amit el tudnék fogadni. Azt nem, hogy nem mert kezdeményezni vagy nem volt önbizalma.
2020. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Létezik: "A családi cég vezetése lekötötte minden időmet. De most úgy érzem, hogy megpihenhetek egy szerető társ oldalán, hiszen a családi cégünk, a BMW konszern stabil lábakon áll."
2020. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
"Eddig búziként éltem mindennapjaim." xD
2020. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Későn kezdtem az ismerkedést, 2. diploma után, kicsit félénk voltam, majd megjött az önbizalmam és gyorsan pótoltam, ami kimaradt, most értem el a komoly kapcsolatos időszakba, már szerelemre, megállapodásra, családra vágyok.
2020. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2-es. Ha van olyan indok, akkor mondj egy példát. Mivel csak olyat mondtál, ami kizáró indok.
2020. szept. 5. 13:44
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk meg akartál teremteni magad körül mindent egzisztenciálisan és karrierügyileg, addig nem akartál ismerkedni,ameddig ez nem sikerült. Vagy külföldön éltél éveig és mindenképp magyar lánnyal akartál először lenni, ott pedig nem találtál.
2020. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%

Mi az, hogy nem volt "barátnője"?


Nem volt komolyabb kapcsolata, vagy még nem szexelt?

Ha nem szexelt, akkor neki már mindegy.


Ja, és muszáj a nyomorodat az arcunkba tolni minden héten, 3-4 kérdés formájában?

2020. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szexelt már, csak nem volt még komolyabb kapcsolata.


Most tettem fel először ilyen kérdést.

2020. szept. 5. 14:08
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Nézd kérdező, ha nem volt még barátnőd 29 évesen csak ennyit mondj: "a korábbi kapcsolataimról nem akarok beszélni".

Ezt minden normális ember megérti, és még igaz is.

2020. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!