Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztalt ismerkedők! Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt ismerkedők! Volt már olyan veletek, hogy a csaj mutat egyértelmű jeleket az érdeklődésre, majd nem reagál és látatlanban elutasít?

Figyelt kérdés

Meg tudom különböztetni az érdeklődőt/a jófej/illetve a nem érdeklődőtől


Itt egyértelmű, hogy a legelső esetről beszélünk, idegesítene, ha nem kérdezek rá, enél talán nem is lehetett vna egyértelmű az, hogy érdeklődik


De mégis visszautasít ( Nem reagálással )


26F



2020. szept. 5. 16:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ennél talán nem is lehetett volna egyértelműbb az*
2020. szept. 5. 16:05
 2/13 anonim ***** válasza:
Volt hasonló. Túl korán kezdett társkeresésbe, nem állt még készen egy új kapcsolatra. Viszonylag hamar megbeszéltük.
2020. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hogyan tudnad ezt megbeszelni valakivel, amikor eleve nem reagalassal reagal?


(es ezt azutan teszi, hogy total egyertelmu jeleket mutat, meg a hulye is lepne ezek utan)

2020. szept. 5. 16:26
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, előfordult már párszor. Fel is adtam ezt a netes ismerkedést ezek miatt. Mert ez hátránya hogy, könnyen jönnek-mennek az új ismeretségek és szimpatikusnak tűnő emberek, aki még izgalmasabb,mint az aktuális akivel alakul valami. Én megszoktam várni, hogy kifusson egy ismerkedés valamilyen irányba.

Volt nekem is, hogy napokat beszéltünk át, hajnalig tartó chatelések, mindenben közös hullámhossz, komoly tartalmas beszélegtések, humorérzékünk is teljesen megegyezett, hasonló élettapasztalat, hasonló kor. Randit lebeszéltük, majd másnapra teljesen megváltozott, aztán gyakorlatilag eltűnt pár nap alatt.

Ez sajnos ilyen, szóval legjobb ha elfogadja az ember és így próbál ismerkedni, hogy bármikor kukázhatják. Ezért kell minél hamarabb találkozni, mert ha személyesen is megvan a szimpátia, akkor már jelenthet valamit. Így csak idő pocséklás sokszor.

2020. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Pont, hogy szemelyesen volt meg, igaz beszelhettunk vna tobbet is, lehetem vna beszelgetosebb, de amit beszeltunk abban egyertelmu volt


Viszont neten mintha joval erdektelenebbnek tunt vna..


Az ember ilyenkor osszezavarva erzi magat..Valszeg elfogadas az egyetlen ut..

2020. szept. 5. 16:33
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi. Én a látatlanbant úgy értelmeztem, hogy még nem láttátok egymást :)

Amúgy igen, egyszerűen el kell fogadni, ennyi. Nem jössz be neki, vagy talált mást. Legjobb ha minél hamarabb tovább lépsz.

2020. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

3!

"Viszonylag hamar megbeszéltük."

1-2 nap múlva reagált a lány. Ha nem reagál, akkor lapozok.

2020. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7es


Fejben en is ezt csinalom, de valojaban, hogyan teszed ezt meg?


Allandoan csajok kozott vagy es jon a kovetkezo, vagy tinderen konnyen megy?


Nekem nap mint nap ugranak fel emlekkepek arrol, hogy vajon, hol ronthattam el, hogy maskor ne tegyem, de olyan egyertelmu valaszok nem jonnek, amibol tanulhatnek.. CSak az onmegerositesek segitenek, de azok is nagyon lassan mukodnek

2020. szept. 5. 16:51
 9/13 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy nem reagál? Elképzeltem egy szituációt.


Hogy ne nézz fekete fehéren, leírom, hogy van akinek vannak testi akadályai.


Csak azért kérdem mert lehet hogy félreértesz valamit.


Pl. én kontaklencse nélkül nem is látok, szemüvegbe meg nem úgy ahogy kontaklencsébe, és nem mindig veszem észre ha szólnak nekem, mivel az egyik fülemre nem hallok, szóval ilyen helyzetbe lehet én sem reagálnék, bár én intro is vagyok.



Szóval írtam egy példát.


De az is lehet hogy fáradt és azért nem reagál, vagy van valami problémája ami nem veled kapcsolatos, vagy lemondott erről az egészről, hogy ááá milyen lúzer, hogy érdeklődik és inkább nem mert úgy sem jön össze, vagy szimplán introvertált, és inkább elmenekül mint hogy egyértelműek lennének számodra a jelek.

2020. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elolvastam a többit is. Van aki neten szimplán képtelen úgy chatelni mint személyesen beszélgetni. Vagy lehet volt bőven munkája, vagy nem mindig nézi az oldalát, és stb.


9-es vagyok.

2020. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!