Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék beszélgetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék beszélgetést kezdeményezni és beszélgetni egy ismeretlen lánnyal?

Figyelt kérdés

"Kifigyeltem" a lányt, kezdeményezni szeretnék, de nem tudom, hogy hogyan, miként indíthatnék beszélgetést és hogyan deríthetném ki, hogy lenne e nála esélyem...

Kösz a tánocsot.



2020. szept. 5. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
írj rá facebookon
2020. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Miért baxtatsz idegeneket?
2020. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mit jelent a kifigyelés?

Próbálj meg pár mondatot váltani vele. :)

2020. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogly rá és ha visszamosolyog vagy láthatóan zavarba jön, akkor tetszel neki.
2020. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*mosolyogj (4es voltam)
2020. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Salilala ***** válasza:
100%

Először is, intézd úgy hogy ne legyen idegen.

Ennek egy egyszerű módja ha segítséget kérsz tőle, pl. a buszon megkéred hogy lyukassza ki a jegyed, utána úgy köszönöd meg hogy a szemébe nézel mosolyogva.

Ezután lehet hogy látásból megjegyez, és ha valahol látod, a következő lépés hogy köszönsz neki. Meg fog lepődni, de jól fog esni neki. Ezt csináld meg vagy ötször, meg fogja szokni hogy köszönőviszonyban vagytok. Ha kövi alkalommal megint látod, menj el mellette/a közelébe, és ha úgy adódik, megkérdezheted hogy hogy van. Nagýon rövid legyen a beszélgetés, mindenképp te köszönj el előbb, mert dolgod van, mert ha ő lép le, akkor az kellemetlen. És így tovább, építsd fel az ismeretséget, legyenek egyre hosszabbak a beszégetések, majd építs fel egy baráti viszonyt, majd esetleg többet is :)

2020. szept. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Salilala ***** válasza:

7#es

jo hogy nem sziacica vangazdád ...

2020. szept. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg tőle, hogy... "Mi van veled...? Semmi?" Hogy vagy..? Sehogy?" :D
2020. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem is van most egy ilyen srác, akivel „kifigyeltük“ egymást, ha lehet így mondani. Én annak nagyon örülnék, ha csak úgy leszólítana, pl velem kapcsolatban valami dologgal. Futás közben szoktuk látni egymást, szóval azzal kapcsolatban, ha mondana valamit, még ha nincs is értelme, az már jó lenne. Pl megkérdezi, hogy „hányadik körödet futod?“, ilyesmire gondolok.

Szerintem az már az elején kiderül, hogy bejössz-e egy lánynak.

Ti hol szoktatok találkozni? Hol látjátok egymást? Esetleg dícsérd meg, hogy milyen jól áll rajta a felsője vagy bármi.

2020. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!