Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az, ha 37 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha 37 éves férfiként nem akarok 32+ éves gyerekes anyukákkal összejönni, ha 26-32 közötti gyerektelen nő is juthatna nekem? 3 ilyen próbálkozás is volt az éven, és megkaptam a mindenféle szemét jelzőt, hogy én gyerektelen férfiként...

Figyelt kérdés
...miért nem akarok összejönni velük. Tegyük hozzá, hogy nem tartom magamat rosszul, mondjuk az idegen nők megtisztelnek a jó napot kívánokkal, mert erős kisugárzásom van, de a férfiak szinte minden korosztályból mind helloval köszönnek, szóval nem lehetek még idős. Ennyi évesen azért még a hajam 85%-a is megvan (nem őszülök, max elől egy picit mikiegeresedek, de ki az aki nem, vagy nem őszül ilyenkor, az nagyon ritka). Sportos vagyok, heti 2-3 nap intenzív edzés, max 3 kiló felesleg van rajtam, ami ha azt nézzük, hogy ebben a korban 10/7 férfin 8-10+ kiló, akkor szerintem rendben vagyok. Bő átlagosan keresek Nyíregyházán diplomás munkakörben(nettó 244, ami az itteni 180 átlaghoz képest elég jó, persze nem mérnöki bér), autót tudok fenntartani, és a 13 milliós kétszobás lakásomat is tudom 70 ezrével törleszteni a maradék 6.5 milliót(16 lett volna, de ismerősé volt és engedett belőle, mert itt ennyiért normális felújított kisebb lakást lehet venni. 3 havonta 1-1 fiatalabb tinilány is bepróbálkozik nálam, szóval nem lehetek valami ocsmány emberke. Akkor miért baj, ha nem akarok még gyerekes anyukát? Nekem van vagy 80-100 férfi ismerősöm ebben a korosztályban (30-39) és 70%-uknak még nincs gyereke.
2020. szept. 6. 11:09
A kérdező szavazást indított:
baj, mert ennyi évesen örülj, ha gyerekes anyuka jut neked
nem baj, mert egy férfi ha jól tartja magát még 40-42 körül is családot alapíthat
62 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Napi tanulság: A nők kollektíven megszülnek 32 éves korukig.
2020. szept. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
89%
Ha találsz huszonéves gyermektelen nőt, akkor nyilván azt választod. Ha nem találsz, akkor szétnézel a másod- vagy harmadosztályban. A te dolgod, senkinek semmi köze hozzá.
2020. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
37%
Én se akarok gyerekes anyukát, kevés idő, kevés szex, sok sírás. Ki akarna ilyet?
2020. szept. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
88%
Annyira, de annyira szörnyű, hogy csak külsővel kapcsolatos és anyagi dolgokat soroltál fel magadról...
2020. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
98%
Ha kaphatsz 26-32 éves gyermektelen nőt, akkor minek is nyafogsz itt?
2020. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 A kérdező kommentje:

Annyira, de annyira szörnyű, hogy csak külsővel kapcsolatos és anyagi dolgokat soroltál fel magadról...


Igen, sajnos. Mert az a szörnyű, hogy a fiatalabb 45 alatti korosztály csak ezt veszi észre és ennek él. Később fontos a jellem és a többi belső érték.

2020. szept. 6. 11:21
 7/74 anonim ***** válasza:
93%

Én gyerekesként mondom, hogy elfogadom, megértem. De azt nem nagyon, hogy akkor minek próbálkoznak sokan gyerekes nővel, ha amúgy a hátuk közepére nem kívánják a gyereket.?

Nekem nem volt gondom a társkereséssel a gyerek miatt, páromnak sincs, de imádják egymást.

Szex is van rendesen.

N28

2020. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
23%

"Igen, sajnos. Mert az a szörnyű, hogy a fiatalabb 45 alatti korosztály csak ezt veszi észre és ennek él."

Ezzel mondjuk egyetértek bárki bármit is kamuzik itt...

2020. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
40%

En sem ertem a problemat: ha jut neked olyan no, amilyet akarsz, akkor hol a gond? Azt, hogy mask beszolnak/megsertodnek, az meg legyen az o bajuk...


34 vagyok, nem erdekelnek gyerekes nok, max alkalmi szexkapcsolatra, nem lakok nyiregyben, nincs hitelem, van egy 200 m2-es kertvarosi hazam, meg egy szakadt kocsim, amig addig hajtok mig szejjel nem esik, es a nettom meg kb havi 2M+

2020. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
96%
Felőlem azt csinálsz, amit akarsz. Ha tinipcsa kell, akkor az kell. Ha gyerektelen nő kell, akkor az kell. Őszintén szólva, itt senkit sem érdekel a te nemi életed, és egyetlen vágyad sem. Nem is értem minek kérdezel, ha ennyire kapós vagy állítólag.
2020. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!