Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nőként egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nőként egy pasinak sem jövök be, legalábbis senki nem mutat érdeklődést irántam?

Figyelt kérdés
Soha nem mondta senki azt, hogy csinos vagy, jó csaj vagy, vagy ehhez hasonlót. Akkor sem, ha kicsípem magam, mondjuk buliba, azaz testhezsimuló ruhát, magassarkút veszek fel, sminkelek. Eddig egyszer volt olyan 4 éve, hogy egy pasival hosszan, egész este szemeztünk, de nem jött oda hozzám, én sem hozzá, így ennyiben maradt a dolog (3,5 ève kapcsolatban van, mint azt egy közös ismerőstől tudom).
2020. szept. 7. 16:47
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
95%
Hát nőként tényleg nagyon nehéz ismerkedni, főleg, ha fiatal vagy, és csinosan öltözködsz. Nem is tudom, mit tanácsoljak. Én szerencsére férfi vagyok, így számomra nem gond az ismerkedés. NEM KÉREK PRIVÁTOT!
2020. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok. Ne aggódj, nem fogom semelyik kommentelőt letámadni, nem gondolom, hogy itt lehetne rendesen ismerkedni. Én az élőbeni ismerkedésre szavazok.
2020. szept. 7. 16:51
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
haha :) vicces az 1-es.
2020. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
59%
És te miért nem tudsz odamenni egy kanihoz?
2020. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 Hellmano ***** válasza:
100%
Mert lehet tényleg nem vagy csinos? Nem lehet tudni ezt ki kellene deríteni. Az igazán csinos lányokat körberajongják a férfiak, de még a közepeseket meg az átlagossakat is szóval a fene tudja mi lehet a baj veled.
2020. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban csinos vagy, jó az alakod szép arcod van akkor kizárt, hogy senkinek nem kellesz , senki nem megy oda.


Ha nem is komoly szándékkal, de biztosan próbálkoznának.


Főleg, ha meg is fordulsz jónéhány helyen.

2020. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Szia, most nem azrért mert képkuncsorgo vagyok, de idegenként ismeretlenül szivesen mondok véleményt a kinézetedről, ha küldesz egy egész alakos fotót. Legalàbb kiderited, h veled van e a bibi, vagy mindenki màssal. Van pàrom, màsfél éve, de elötte igy voltam mint te most. 26 f
2020. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

"Én az élőbeni ismerkedésre szavazok."

De hát azt írod senki nem megy oda hozzád...

2020. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

#4 Volt már olyan, akihez odamentem és elkezdtem vele beszélgetni, de nem jöttem be neki. Jobban szeretném, ha a férfi kezdeményezne vagy legalább adjon egyértelmű jeleket.

#5 Átlagosnak gondolom magam, de ha "kikerázom" magam, akkor nagyságrendekkel jobban nézek ki és az önbizalmam is megnő.

#8 Ezért nincs senkim, ezért nehézkes számomra az ismerkedés.

2020. szept. 7. 17:08
 10/45 Hellmano ***** válasza:
100%
Na, de várjatok írja, hogy felveszi a testhezsimulós ruhát. Nem lehet, hogy ez a probléma és 100kg-osan nem kellene? Csak költői kérdés.
2020. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!