Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki nem követi a társada...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem követi a társadalmi elvárásokat azokat kinézik, mert savanyú a szőlő?

Figyelt kérdés
37 évesen abszolút nem akarok megállapodni, isten ments gyerek és házasság... ezért nagyon fiatal lányokkal kezdek inkább laza se van hogy komoly kapcsolatot... emiatt úgy érzem egy éretlen luzernek néznek.... de miért? mi közük hozzá mit csinálok? Savanyú a szőlő?
2020. szept. 10. 10:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
azért mert 37 éves vagy mentalisan ezért egy 37 év körüli nő illik hozzad de te sérult vagy amit te nem megoldassz hanem tovabb adsz a következő generációnak
2020. szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Van benne valami. Én nem akarok se párt, se gyereket, emiatt sok beszólást kapok, hogy majd 30-35 felett sírhatok, meg kapkodhatok a pasik után. A férfiaknak alapból feldolgozhatatlan, hogy egy nőnek nincs rájuk szüksége. :D Annyira dühíti őket, hogy vagy nyíltan, vagy passzív-agresszív módon, de kényszeresen támadásba lendülnek.
2020. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
azért mert valaki élvezi az életet és a könnyebb utat választja az máris sérült?
2020. szept. 10. 10:09
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha annyira élveznéd az életed nem ezzel foglalkoznál
2020. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Itt mindenkit mentálisan sérültnek nyilvánítanak, akinek az élete és a céljai nem illeszkednek ugyanabba a szűk keretek között megszabott sablonba.
2020. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem, félre érted azért vagy sérült mert valamelyik fejlődési szakaszban megragadtál és hidd el jobban élveznéd az életet ha képes lennél egy korodbelivel összejönni. Én nem azt mondom hogy csak te vagy a hibás mert sérült mert a nőket ugyanúgy fűzik fiatalbb korukban az idősebb férfiak mimt te ezzel ők is sérülnek mert nem tudnak a saját korosztalyukkal saját tempóban fejlődni
2020. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
Nem sérült, de valamilyen szinten a saját család és a megállapodás a normális.
2020. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%

Társadalmi elvárásokra engedelmesen bólogatsz és úgy élsz, ahogy mások szerint kell = normális

A saját belátásod szerint élsz, a saját értékrendeddel és céljaiddal összhangban = sérült, megrekedt, visszamaradott

2020. szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Én nem azt mondom hogy korodbeli nők moralisan jók de azt tudom hogy hogy az nő a legnagyobbra az él a legtovább aki az egyenes utat követi
2020. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nézem ki az ilyen embereket, csak nem állok velük össze, hiszen totál mások az én elképzeléseim és a jövőtervem.

Mindenkinek szíve joga, hogy mit szeretne.

2020. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!