Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen átlagos huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen átlagos huszonéves nők! Egy 28-29 éves férfival szemben milyen elvárásotok van még azon kívül, hogy legyen jóképű, jó testű, intelligens, állandóan humorizáló, haladjon gyorsan a karrierben, soha ne panaszkodjon és kicsit se kopaszodjon?

Figyelt kérdés
2020. szept. 10. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

A kopaszodás hogy jön ide? Látom neked is megvan a bekattanásod. (Mint más pasiknak az alacsonyság, vagy a vékonyság, vagy a kövérség, stb)


Ha egy férfi kopaszodik, akkor simán csak borotválja le a haját hetente és onnantól hordja kopaszon a frizuráját. A kopaszodás valóban nem vonzó, de a full kopaszság sok nőnek az.

2020. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Legyen nagy pallosa és ne legyen törpe, 190/19 szerintem nem nagy elvárás.
2020. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Ezek közül igazából csak a jó humor ami igazán számít nekem.

Az átlagos fizimiska teljesen megfelel, ha a jelleme kiemelkedő.

Fontos a magabiztosság és, hogy valamerre haladjon az élete. Lakjon külön a szülőktől, legyen évek óta állandó munkahelye.

A panaszkodás egyik nemnél se vonzó, de ha csak ritkán és jó okkal teszi az ember, az teljesen rendben van.

A kopaszodás valóban nem vonzó, de nem is feltétlenül kizáró tényező.

2020. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Legyen gazdag, és szeressen rám költeni.
2020. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elég egy nagyon jó állapotban lévő albérlet, amelyben egyedül lakom vagy elvárás a szülők által alám tett lakás?
2020. szept. 10. 17:29
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
A pénzest és a külföldit kihagytad a felsorolásból. Már te sem vagy a régi.
2020. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező sajnálom hogy nincsenek barátaid. Akkor láthatnád a veled kb egykorú baráti és ismerősi körödön keresztül, hogy nem csak a jóképű, jó testű, intelligens, állandóan humorizáló, karrierben gyorsan haladó, nem panaszkodó, nem kopaszodó srácoknak van barátnője.


Általában az olyan emberek képzelnek be ilyen dolgokat, akiknek egyszerűen nincs elég kapcsolatuk a valósággal (az emberi kapcsolatok hiánya miatt) és ezért kitalálnak ilyen dolgokat.

2020. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy ne adjon a számba olyasmit, amit sosem mondtam vagy gondoltam.
2020. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy teljesen átlagos állapotú kis albérlet is tökéletes.

Nekem az se lenne gond, ha nagyobb albérlet, amit ketten vesztek ki egy baráttal.

A lényeg, hogy önálló legyél.

3as voltam.

2020. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Saját lakás , Audi , havi 1 millió nettó fizu. És ne legyen kövér.


24/N

2020. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!