Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes olyan pasival összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan pasival összejönni akinek egyik szava üti, a másikat?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy fiúval, és egyik kijelentése, üti a másikat, azt mesélte hogy 8hónapja lett vége, a kapcsolatának, és hogy neki az egyszerű nők jönnek be, de viszont minnél többet adott magára az exbaratnője, annál jobban lett rá féltékeny és örlödött, önmagában a féltékenységében, majd a nő dobta mondván nem volt elég jó neki.

De a lényeg, én azt nem értem amivel ellent mondd, ha valakinek az egyszerű nők jönnek be, akkor miért lesz valaki egyre jobban féltékeny minnél többet törődik valaki a külsejével, vagy egyre többet add magára.

Ezt nem értem.


Az is ellent mondás amit csinál, hogy azt állítja nem anyagias, de mégis, ha arról van szó, a hasára jobban költ, mint holmi közös élményekre mert az nem fér bele, de a 900ft-os sőr igen de egy mozijegy már drága.



#pénz, ellent mondások, nem értem, színészkedős ember
2020. szept. 11. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Dobjad az ilyen komolytalan kis bohócokat és keress egy férfit.
2020. szept. 12. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezekben nem látok ellentmondást.
2020. szept. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pedig van ellent mondás, az egyik állítása üti a másik állítását, és nem tudom hogy miért csinálja.
2020. szept. 12. 07:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőre azért volt féltékeny, mert pontosan tudta, hogy vannak pasik, akiknek nagyon is be fog jönni az, ahogy kinéz a nője és nem azért, mert neki ez számít.

A pénz része pedig olyan, hogy semmi közöd hozzá mire költi a pénzét. Még mindig nincs ellentmondás abban, amit írsz.

2020. szept. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha ismerkedünk valakivel, fontos hogy tisztába legyünk dolgokkal hogy ne kakuktojással jöljünk össze, vagy olyannal aki késöbb majd átver, vagy majd meg bánt. Jobb félni mint meg ijedni én szerintem.
2020. szept. 12. 10:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így jogában állna megtudni, hogy te milyen fura gondolkodású ember vagy. Én örülnék annak, ha még az elején megtudnám azt, hogy veled nem szabad foglalkozni, mert kár minden percért.
2020. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csak mert érdekel, hogy az ember jobban a hasára költ, vagy közös élményekre? Mért fura hogy mi nála a fontosabb?

Ebben nem értem mi fura van.

2020. szept. 12. 10:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Az anyagias azt jelenti, hogy magàra szìvesen költ, ràd nem.
2020. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert szembesíteni tudod a dokgaivl.
2020. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem sok értelme van szembesíteni, már azon is gondolkodtam hogy lehet ő egy nótorius hazudozó mert pl ha nem akart menni dolgozni csont nélkül hazudozott mindent a feletesének hogy miért nem tud menni és táppénz vagy szabit akar, és iszonyúan hihetőn adta elő. És nem lehet tudni hogy ezek után kivel őszínte és kivel nem.
2020. szept. 13. 09:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!