Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még normális férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális férfiak?

Figyelt kérdés
(Nemrég vagyok túl egy szakításon, nagyot csalódtam) Léteznek még kedves, normális férfiak? Azt látom a környezetemben, hogy nincs normális vagy nagyon ritka, a nő mindent meg kell tegyen, mindig alá kell rendelje magát, a férfi meg nem értékeli. Kérlek nyugtassatok meg. Vannak még kedves, rendes, csupaszív férfiak? Valaki esetleg él ilyen házasságban?
2020. szept. 13. 08:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
35%

"Kérlek nyugtassatok meg."

Nem, nincsenek.

2020. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok, de ronda :D Legalábbis az emberek 90+%-a szerint.
2020. szept. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Én is egy kedves, érzelmes pasit keresek egy hatalmas csalódás után, egyelőre sikertelenül.
2020. szept. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
Jelen. És a barátaim is mind rendes, kedves fickók. Én özvegy vagyok, az összes barátom elvált, és senki nem akar újra nősülni. Úgy látszik, hogy felénk a nőkkel van a baj, nem a férfiakkal.
2020. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Noren1989 ***** válasza:
29%

Biztosnincsegy darabsem.

Személy szerint én nem vallom magam sem érzelmesnek, se csupaszívnek, szóval nem esem bele a célcsoportodba. És amúgy is, iszom 😋

2020. szept. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%

Talán én az vagyok, viszont nem igazán kapálózok a nőkért.

Pár ismerősöm is rendes. Náluk egyiket kb. egyáltalán nem érdeklik a nők, mert, másik az egyetem végeztéig egyáltalán nem foglalkozik nőkkel, harmadik meg 5-6 éves kapcsolatban van.


Van egy nagyon jó barátom, ő próbálkozik nőknél, de mondja hogy vissza se írnak neki tinderen, illetve hogy inkább szexre mennek.

2020. szept. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Velem pont az volt a baj, hogy elvileg túlságosan is érzelmes voltam a barátnőmhöz,kb mindent megtettem volna érte,persze nem rendeltem magam alá neki, ha valami zavart azt szóvá tettem. Egy ideig imádta, hogy ilyen vagyok, félig meddig viszonozta is, utána pedig gondolom talált mást és kidobott. Ő maga is megmondta, hogy próbált értékelni, de nem tudott és sajnálja. Hat ez van.
2020. szept. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%

Az a kérdés alapvetően hibás. Az elég széles skálán tud mozogni, hogy kinek mi a normális.


Kedves odaadó és törődő férfiak léteznek, csak általában nincs rá túl nagy kereslet így általában akinek van esze nem is teregeti ki ezeket az érzéseit.


Az pedig elég nagy probléma, ha nem látsz ilyet és úgy vélekedsz, hogy a nőnek kell mindent megtenni, meg alá kell rendelni magát a férfinak. Ezek szerint te vagy nagyon elcseszett környezetben mozogsz vagy csak rosszul méred fel a helyzetet.


Végtelenül kedvesnek, odaadónak és "csupa szívnek" csak akkor érdemes lenni, ha az a célod, hogy bántsanak.


F

2020. szept. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Léteztek. Ma már mentálisan sérült a legtöbb, mert bekattant a sok elutasítástól meg a magánytól.
2020. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
9: Viccen kívül ez igaz. Saját magamon is észreveszem, hogy 30 felett még mindig egyedül vagyok és néha haveri társaságban is már kezdem elveszteni a beszélgetések fonalát, szociálisan "fura" lenni. Szóval mentális bibik lesznek előbb-utóbb. Ez baj, pár éve még nem volt.
2020. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!