Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszútávú kapcsolatot hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávú kapcsolatot hol szoktatok keresni lányok, nők?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, jó lenne végre egy kapcsolat ahol szeretjük egymást és tudom hogy sokáig fog tartani, és nem kell egy ideig az ismerkedéssel foglalkoznom.

Nagyon türelmes, toleráns vagyok,persze nem végtelenségig. Szóval én minden tőlem telhetőt megteszek hogy minél hosszabb lehessen egy kapcsolat.


2020. szept. 13. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik number one "jófiú" hibát csinálod most is, amikor szavakkal próbálod bizonygatni, hogy te milyen alkalmas vagy párkapcsolatra. A jó tulajdonsagainkról tudod nem szavakkal dicsekszünk ismerkedéskor, hanem azt a másik látja a viselkedésünkből, tetteinkből, fellépésünkből.


Ennek amikor valaki szavakkal bizonygatja ismerkedéskor, hogy ő milyen kedves, rendes, toleráns, törődő, stb ennek semmi értelme és inkább visszatetszést kelt.

2020. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az élet szar.
2020. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

24 evsen minek keresel hosszutavu kapcsolatot. Ebben a korban meg nincsen altalaban a ferfiaknak egzisztanciaja, es anelkul ezek a "hosszutavu" kapcsolatok sem fognak orokke tartani.


Koncentralj inkabb a kinezet, penz, statusz szentharomsagra, es akkor minden jo lesz.

2020. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!