Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érzés az ha az embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az ha az embernek van barátnője?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni milyen lehet. Sok gond van a lányokkal, kibírhatatlanok néha?


Van lány tesóm, de gondolom az teljesen más.


2020. szept. 13. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást nagyon jó, de ha ez a nőnek elmúlik nálad megmarad pedig nagyon rossz
2020. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem, mert sosem volt még párom. De kb. olyan, mint amikor vágysz egy szuper autóra, majd meglesz, mész vele 5 kört, és a 6.-nál már megszokott lesz a dolog.
2020. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 Jol mondja.
2020. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, ki az a lány. A lányok között nagy különbségek vannak természetileg. Volt olyan barátnőm (30), akivel nem éreztem jól magam, őt plusz lelki tehernek éreztem. Hisztis volt, dirigálós, akaratos, kiabált, szitkozódott, erősen pénz orientált. Ő eleinte nem volt ilyen, 1 hónap elteltével mutatta meg ki is ő valójában. Ki is vágtam, menjen csak szépen vissza anyukájához (ő sem különb a lányánál), és érezzék jól magukat együtt.


Utána lévő lány (26) már sokkal jobb volt. Vele jól éreztem magam, nyugodt természetű, nem kiabálós, nem hisztizős. Neki nagyon érzékeny a lelkivilága, nem mindegy milyen hangon szólnak hozzá. Könnyen sértődik. Semmi életcélja nem volt. Egyik napról a másikra sodródott, lesz, ami lesz. Ennyi elég is volt. Nem lehetett vele tervezni.


Mostani teljesen jó. Nincs vita, szépen megvagyunk. Előtte 7 évig volt férjnél, a válása után ismertem meg. Mondta is az elején, hogy ő meg van nevelve! A volt férje a lagzi után akkora pofont lekevert neki (menyasszony picit többet ivott és kicsit csúnyán viselkedett a lagzin), hogy berendeződött az asztal alá. Plusz 7 évig kapta a volt férjétől a többit.

Tényleg, semmi gondom a magatartásával.


Összességében, ha van barátnőd, akkor nem sok szabadidőd van. A szabadidőtöket egymással töltitek. A rokonságra, barátokra nem jut annyi idő mint előtte. Jó érzés, ha van melletted valaki. Foglalkoztok egymással. Ha esetleg rossz napod volt meg tud vigasztalni. Ezek jó érzések.

2020. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Néha Jó érzés munka után ha leülsz a kanapédra és van barátnőt aki kényeztet kicsit a szájával.


De semmi nincs ingyen! Akinek van partnere, arra költeni kell. Ha anyagias fajta ha nem. Akkor is.

2020. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

"Tényleg, semmi gondom a magatartásával"

Mivan? Nem egy kutyáról vagy egy gyerekről beszélsz, hanem egy felnőtt nőről.

Te is remélem majd pofozgatod azt a szerencsétlen nőt..

2020. szept. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os


"Mivan?"

Le van írva!


"Nem egy kutyáról vagy egy gyerekről beszélsz, hanem egy felnőtt nőről."

-Iskolai bizonyítvány... magatartás osztályzat...., rémlik valami...?

Ő mondta magáról: ("megvagyok nevelve...!)


"Te is remélem majd pofozgatod azt a szerencsétlen nőt.."

-Ne haragudj "Kedves" Válaszoló, de, ezt nem tudom honnan vetted.

1. Vagy, nem tudsz mondatot értelmezni.

2. Fuss neki újból. Iskolában is 3X volt kötelező elolvasni mindent... itt nem kötelező, csak erősen ajánlott.

3. Egy nem túl okos nő vagy!

2020. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!