Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban magasak az elvárásaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban magasak az elvárásaim a női nemmel szemben?

Figyelt kérdés

Külső:

Itt elvileg nincsenek komolyabb elvárások, átlagos adottságok megfelelőek, viszont mindenképpen inkább vékony vagy átlagos testalkata legyen. Légyen igényes, tiszta, jól öltözött.

Előny: kisebb mell, szép arc, hoszabb barna/sötét haj


Belső:

- Okos, lehetőleg tanult, de mindenképpen intelligens és nyitott az új dolgokra

- Hagyományos értékrendben hisz, mégis modern. Szeretne majd családot, gyerekeket.

- Nem riad vissza a házimunkától (főz-mos-takarít, velem közösen), nyitott akár a férfi munkára is (nem szolgát akarok, csak legyen nyitott és segítőkész, hogy büszke lehessek rá. Pl. ne akadjon ki, ha megkérem, hogy tartsa az edényt, amikor az olajat engedem le a kocsiról)

- Lehessen vele értelmesen beszélgetni, aranyos, kedves, nem nagyon hisztis, jó személyisége van

- Légyen önálló, tudjon megélni akár egyedül is, tehát legyen tisztességes állása/bevételi forrása


Kérdés: Ezek valóban magas elvárások? Lejjebb kellene adnom az igényeimet?


Kérdés a szavazáshoz: A nők kb. hány százaléka felel meg a fentieknek?



2020. szept. 13. 14:15
A kérdező szavazást indított:
A nők több mint fele ilyen
30-50%-uk ilyen
15-30%-uk ilyen
10-15%-uk ilyen
5-10%-uk ilyen
1-5%-uk ilyen
Kevesebb, mint 1%-uk ilyen
36 szavazat
1 2 3
 1/25 Lazy Lover ***** válasza:
87%
nem azok ez tök átlagos persze ma már ritka a házias nők
2020. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Elvárhatod, de valószínű masnaknis van. Ha te egy 170 cm, 80 kg hapsi vagy, biztos nem fog téged választani egy 50 kilós hölgy
2020. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Rám ezek igazak, és igazából az összes barátnőmre is. Nem nagy dolgok ezek, főleg, hogy felteszem te is megfelelsz mindegyiknek.

Mondjuk nekem fura, hogy azért lennél büszke a barátnődre, mert besegít neked, és nem a különböző eredményekre, amiket elért.

24/L

2020. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

A nők másként intelligensek mint a férfiak, egyszerűen mert más az érdeklődési körük.

Még ennek tudatában is nagyon magasak az elvárásaid szerintem. Te egy talpraesett nőt írtál le, és sajnos tényleg max. 10%-uk ilyen.

2020. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Én egy ilyen lánnyal kapcsolatában mindenre büszke lennék.

Szerintem a nők kevesebb, mint 10%-a ilyen, és sajnos többnyire van valakijük.

2020. szept. 13. 14:23
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Rám is igazak 1 kivételével, én nem akarok esküvőt és gyereket szülni.
2020. szept. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek rendben vannak mondjuk ez inkább ránk, akik vidékről vannak, jellemzők inkább.

Nekem normális, hogy viszek háztartást, tudok jól főzni, úgy nőttem fel, hogy mindig volt mit segíteni a ház körül, nekem normális, hogy segítek fúrni, vagy amiben tudok.

Értékrendben szerintem modernebb vagyok, nem az az életem értelme, hogy otthon ülök és várom az uram, hogy hazajöjjön. De attól családot még szeretnék.

2020. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Lazy Lover ***** válasza:
100%
sajnos a normális csajok kapcsolatban vannak ezt jól látod
2020. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
én nagyon sok iylen nőt, lány ismerek aki belsőre ilyen, sőt még jobb is. A külsőn bukna el a dolog, mert pl. a szép arc micsoda? Normál bőr, egyenes orr, mandulavágású szemek, babaarc vagy legalábbis fiatalos...Nagyon nem sok iylen nő van a valóságban, de a médiából ez ömlik ránk...Azért a nőknek sok különböző fejformája van, a fogaik sem mindnek oylan mintha porcelánhéjból rakták volna ki, a görbe vagy púposabb orr nagyon gyakori és sok nőnek problémás a bőre, még ha nem is durván... szóval az a szép, vékony vonzó babaarcú lány amit a férfiak keresnek azokból nagyon kevés van csak...és az alakja a legtöbb nőnek sem homokóra, még ha ezt is álítja magáról. Mindenféle formájú nő van, legtöbb körte alakú, szélesebb csípővel, mint a felsőtest, ezért a legtöbb nőn nem áll jól a tesresimulóruha sem. Egyedül a tinik azok, azok közül is a nem elhízott, nem pattanásosak , akiknek olyan szép ázsiai nős alakjuk van, de nekik is azért, mert még nem fejlődött ki teljesen a testük. A végleges alakjuk, csontozatok, szélesebb hát, körtésebb fenék náluk is kialakul az idővel...
2020. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

7+

Talpraesettnek hívnak meg határozottnak, de sokszor abba botlok, hogy ez meg nem kell a férfiaknak, mert azért egy nő, akinek vannak saját céljai, nagyobb fejfájás, mert nem biztos hogy a férfi hordja a nadrágot akkor.

2020. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!