Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nálatok anyagilag mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok anyagilag mi számít közép kategoriának ma Magyarországon egy 36 éves férfinél?Hogy azt mond az anyagiak nem gondok

Figyelt kérdés
2020. szept. 14. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha ki tud jönni a fizetéséből és valamennyit félre tud rakni, ill. van 2-3 millió forint megtakarítása. Nekem kb. ez a középkategória.
2020. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő. Szerintem középkategóriás, aki nem szorul anyagi támogatásra. Kijön a fizetéséből, tud félretenni, fenn tud tartani egy autót és nem probléma a lakbér ( ha albérletben él) egyedüli fizetése plusz a rezsi sem. Van annyi megtakarítása, hogy ha pár hónapig munka nélkül marad, az sem jelent gondot.


Gyereket is csak annak kellene vállalnia, akiknél ezek a feltételek adottak.

2020. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
A kort is figyelembe véve: van egy lakása (nekem is van, senki nem rakta alám csak ésszel dolgoztam meg költöttem és nyilván hitel is van benne), némi megtakarítása (1-2 hónapig kijön ha elveszíti az állását), nem költ többet mint amennyit megkeres (tudom, vicces, de mégis sokan arra nagyfiúk hogy részletre hozzák ki a telót meg a lapos TV-t). Adott esetben el lehet menni vele pizzázni hó végén is, illetve nem kellene egy évig spórolni egy közös egyhetes Balatoni nyaralás azon részére amit ő fizet
2020. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kicsit off de én sehol sem találok olyan gondolkodású nőket mint 3. Mindegyik csak a hitelből menőkre hajt. Csak az számít a férfi mennyire szórja a pénzt.
2020. szept. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kemény. Ezek szerint ha nekem 26 évesen van 5 millió forintom félretéve, akkor egész jó úton járok már. (Mármint az előző női válaszok alapján.)
2020. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Saját lakás, esetleg egy bármilyen autó, stabil jól fizető állás, havi 300+ bevétel, minimum 1-2 millio megtakarítás. 36N
2020. szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös, akár, de nem ettől lesz boldog és kiegyensúlyozott párkapcsolatod.
2020. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudom. Még a 20-25 éves csajok se annyira nézik az anyagiakat, akik ugye az én korosztályom, de tudom hogy ez később sokkal fontosabb lesz. Aztán csak simán jól esik a pozitív megerősítés.
2020. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én szememben egy 300ezer forintos fizetés már az lenne. Ebből már azért futja albérletre és lehet félretenni is, viszont még nincs mit annyira elszórni.
2020. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os jól írja. Viszont az ilyen pasik nem egy 36N-el fognak összejönni. Simán összejön nekik egy 23 éves friss husika is. Mondjuk azért kíváncsi vagyok, h gyűjtsön össze saját lakásra 36 éves korára. Akkor 20 éves kora óta havi 100-at félre kellett volna tennie. Ez azért fingatós.
2021. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!