Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális levélre nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális levélre nem jön válasz, bunkóra igen?

Figyelt kérdés

Valaki mondja meg ezt az összefüggést, amikor egy szépen megírt levélre semmi válasz nem jön. Amikor meg annyit írok, hogy jó a kanna közé raknám, arra meg jön a mekkora bunkó vagyok.


Ez is bizonyítja, hogy a nőktől a táskeresőkön csak pofonra lehet számítani.


2020. szept. 15. 13:17
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
49%

A negatív kommunikáció sokszor hatásosabb, ez tény. Főleg a nőknél. Számtalan példát tudnék felsorolni a saját életemből.

Persze vannak még olyan nők, akiket nem ezzel, hanem hagyományos módon tudsz reakcióra bírni, de egyre kevesebb.

2020. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
77%

Igen, hatalmas siker, hogy elküldenek a pitsába.


"Ez is bizonyítja, hogy a nőktől a táskeresőkön csak pofonra lehet számítani."


Ez csak azt bizonyítja, hogy egy nagy tapló vagy.

Ez a tipikus esete annak, hogy "ő kezdte, mert visszaütött".

2020. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 Sunshinedoll ***** válasza:
98%
Hát szerintem amíg egyesek azt hiszik, a magabiztosság egyenlő a bunkóssággal, addig hiába pofázunk arról, hogy miért nem kellenek a nőknek... :D
2020. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
30%

#13


A "gond" az, hogy kellenek a nőknek.


Nagyon sok nő bunkó férfival él párkapcsolatban/házasságban.

2020. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

#14 Igen, ahogy nagyon sok bunkó nő is él párkapcsolatban.

Most őszintén, szerinted akár nő, akár férfi az illető, az ismerkedés/kapcsolat elején is mind bunkó volt és úgy nyűgözte le a másikat? :)

2020. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
24%
A kérdésre válaszolva amúgy én sem értem a mai nőket. Panaszkodnak, hogy nem találnak normális férfit, írnak nekik, nem is bunkó stílusban de nem is puhaf..szúan, szépen érdeklődnek, semmi túlzással vagy nyomulással és még annyit sem írnak, hogy bocs, de nem. Szóval ezek szerint tényleg bunkón kell bánni velük és lehordani mindenfélének hogy jó legyél náluk, mert másképp nem vagy izgalmas (holott amúgy de, csak esélyt se adnak rá). Csak ezzel meg az a baj, hogy megjátszod magad, ami se neked se másnak nem jó.
2020. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
54%

Nem most volt, hanem jó pár éve.

Fent voltam társkeresőn.

Írogattam normális leveleket, semmi válasz.

Aztán ezzel úgy felbaszták az agyam, hogy random kb. minden nőnek akinek megnéztem az adatlapját, írtam, hogy "Gerincre vágnálak!" Csak ennyit.

Aztán másnap volt egy csomó üzenetem.

Volt aki elküldött a hal.ál fas.zára, de volt olyan is aki poénosnak vette, más szmájlikat küldött, valaki kérdezte, hogy ezt most miért, stb.

És voltak akivel ebből indult meg a beszélgetés.

Szóval igen, a bunkó megnyilvánulásra hamarabb reagálnak, mint a normálisra.

2020. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
91%
16. Nagyon egyszerű megérteni a mai nőket: nem mindegyiket fogod érdekelni, és el kell fogadni, ha nem jössz be nekik. Mint, ahogy sok nő neked se jön be. Akkor pedig nem kell megjátszanod magad, vagy az jobb lenne, ha eljátszana veled minden nő, hogy akarnak, aztán pofára ejtenének?
2020. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
66%

Ha odamegyek valakihez az utcán, és elkezdek neki mesélni, azt mondja, "bocs, de épp sietek".

Ha odamegyek egy másikhoz, és elkezdem sértegetni, hirtelen sok mondanivalója van.

Hihetetlenek az emberek!

2020. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
87%

Azt nem értitek, hogy ha beszélsz egy nővel, az nem akar attól még leszopni.


Velem sokszor van, hogy rám írnak privátban, belekötnek valamibe, amit írok. Elkezdünk vitatkozni, totál lejön, hogy más a világnézetünk. Aztán szmájlikkal, hogy na, küldjek képet. Miaphasz, most veséztük ki, hogy semmi közös nincs bennünk. De mivel beszélek, azt hiszi, van esélye. Ez a bajotok. Ez nem egy hálivúdi film, hogy ebből szex lesz. Ez a való élet.


Ha meg épp olyan csajjal hoz össze a sors, aki bukik a bunkókra, akkor két dolog: vagy nem komoly kapcsolatot akartok, vagy nem a normálisakra buktok, mert egy ilyen nővel a kapcsolat sem lesz normális.

2020. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!