Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális levélre nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális levélre nem jön válasz, bunkóra igen?

Figyelt kérdés

Valaki mondja meg ezt az összefüggést, amikor egy szépen megírt levélre semmi válasz nem jön. Amikor meg annyit írok, hogy jó a kanna közé raknám, arra meg jön a mekkora bunkó vagyok.


Ez is bizonyítja, hogy a nőktől a táskeresőkön csak pofonra lehet számítani.


2020. szept. 15. 13:17
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
26%

22. Na látod 21-es, ez is egy jó fokmérő, hogy valaki hogyan reagálja le az ilyeneket. Ezért alkalmazza sok férfi.

Rólad például süt a tahó proliság, a válaszodból, ahol elkezdesz anyázni.

Azt mondod nem pazarlod az időd válaszokra, de arra igen, hogy kimásolgass ide üzeneteket!

Szóval nálad jobban járnak az ilyen szövegekkel, mert egyből kibújik a szög a zsákból, hogy mekkora tajparaszt vagy. Ha meg normálisan írnának, sokáig megjátszanád a kedves "nőt".

Most saját magad égetted be, te nyomorék :D

2020. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem is a 21-es nő a hibás, de ha nem akkor is szerintem.
2020. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
22%

Ahh sajnos törölték a 21-es nő kommentjét!

Pedig pont azzal bizonyította be a kérdező állítását!

Kapott egy sértő üzenetet, más szó nélkül hagyja, vagy tiltja egyből az üzenete küldőjét, de őő neeeem, kiírja nyilvánosba, meg itt üzenget, meg bemásolja az üzeneteket, ergo foglalkozik vele. Pont ahogyan a kérdező állította!

2020. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
64%

"Rólad például süt a tahó proliság, a válaszodból, ahol elkezdesz anyázni."


Ha valaki úgy kezd egy üzenetet, hogy leriibancoz, az megmutatta, milyen nyelven ért, hogy kell vele kommunikálni.


"Kapott egy sértő üzenetet, más szó nélkül hagyja, vagy tiltja egyből az üzenete küldőjét, de őő neeeem, kiírja nyilvánosba, meg itt üzenget, meg bemásolja az üzeneteket, ergo foglalkozik vele."


Mindig bemásolom közösbe az ilyeneket, mert ne suttogjunk egy fórumon. Vállalja fel magát, ahogy én is teszem.


Igen, foglalkoztam vele, de ez szerinted párkapcsolat lesz? Ha beszólnak neked az utcán, és visszaszólsz, az egy kapcsolat kezdete, egy pozitív dolog?

2020. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:

"Vállalja fel magát, ahogy én is teszem."


Most nem azért, de te mivel is vállalod fel magad? Ez egy anonim fórum. Igaza van 23-nak, jól beégetted magad. Pont azt érte el nálad, amiről a kérdés szól.

2020. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
77%

Nem azt érte el, mert a kérdés PÁRKAPCSOLATOKRÓL szól. Az, hogy valaki a saját nemedből is akár bunkó veled, és te bunkó leszel vele, nem egy szerelmi kapcsolat kezdete.


Ha egy idegen pasi szól neked az utcán, hogy "milyen szépen süt a nap", nem biztos, hogy visszaszólsz bármit is. Ha szól neked, hogy "anyád", megsért, nagyobb eséllyel fogsz visszaszólni.


Nem tudom fogyatékosabban elmagyarázni. Párkapcsolat, társkeresés témában vagyunk, a bunkóságra reagálás emberi viselkedés, nem násztánc.

2020. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
41%

Hagyjátok, 24-es agy nyomorék. Azt írta, rib.ancozták már le, erre valaki elküldi neki, hogy "rib.anc", amit még a nők közül is 10-ból 8 egyből levenné, hogy csak egy poén a kommentjére (mert nem is ismerik).

Erre ő kimásolja az üzenetet a küldő nicknevével együtt és elkezd anyázni.

utána meg írja, hogy vállaljuk fel magunkat, de privátban nyilván azért nem mert válaszolni, mert akkor látszódna a nickneve, és ki tudja már kinek mit írt. Szóval nem elég, hogy indiszkrét tahó, még egy gyáva hazug is, ő rejtőzködik a legjobban!

Na erre mondtam, ohgy pont erre jók az ilyen üzenetek, fokmérő, egyből a valós énjét mutatja!

2020. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
61%
A kérdés CSAK arra irányult, hogy a bunkó üzenetekre reagálnak a nők. És ezt te tökéletesen példáztad. A kérdezőnek igaza van, lehet oszolni, te meg máskor vállald fel magad nyúl béla, ha már olyan "bátor" vagy hogy mások nevét meg üzeneteit kimásolod. Gerinctelen. na pápá.
2020. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
23%
Én sem szeretem amikor egy K ahelyett hogy válaszolna, leírja ide a köznépnek a levél tartalmát. Különben meg akkor miért PRIVÁT üzenet...
2020. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

Sablonlevél - kuka.

Kétmondatos bunkó beszólás - kuka.

Ha nincs egymással keresnivalónk (távolság, életkor stb.) - kuka.

Ha el sem olvasta a reglapot csak ír - kuka.

Ha semmi közünk nincs egymáshoz - kuka.

Ha nem szimpatikus - kuka.

Ha a soraiból átjön hogy egy picsogó, önsajnáltató kisfiú lakik belülről - kuka. Vagy legalábbis ezen esetben nagyon megbánja az ember, ha válaszol.


Tudod mitől IS lesz valaki Férfi? Ha emelt fővel tudomásul veszi a nemet és nem hisztizik rajta mint Ödönke aki nem kapott a boltban nyalókát.

2020. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!