Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan társkereső oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső oldal ami ingyenes, és valóban lehet ismerkedni, megbizható?

Figyelt kérdés

Idáig a Badoot és a Tindert probáltam ki, de mindegyik egy nagy kalap sz**r.


Love.hu, a szívküldi.hu, a cupyudo oldalt is néztem, az is egy kalap trágya.



2020. szept. 16. 10:39
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
23F
2020. szept. 16. 10:39
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Nincs.
2020. szept. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
43%
Az összes csupa kamussal van már tele. Hatalmas szerencse és kitartás kellene hozzá, de szerintem nem éri meg.
2020. szept. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Mi a baj a badooval és a tinderrel? Nem használok ilyeneket, de elég sok ismerősöm talált már ezeken párt magának.
2020. szept. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Párt? Vagy szexpartnert? Az utóbbit talán. Az elsőt majdhogynem kizártnak tartom.
2020. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#3


Pontosan, ezért töröltem le magam mindenhol, 90% fake kamu adatlapg



#4


Hogy mi a baj? Fent vagyok több mint két éve, nyomkodok azokat a szíveket és semmi. Aztán ha valakinek tetszem, mert küld egy értesítőt és rá akarok kattintani akkor premiumot kér hogy fizessek elő. Hát mondom előfizetek, már csak azért is mert kiváncsi vagyok kinek tetszem. Mit gondolsz mit láttam? Egy kitöltetlen adatlapot, semmi város szóval semmi. Magyarul kamu adatlap, 1 kép volt de az is leszűrhető volt hogy kamu adatlap mert tisztára elvolt mosodva, ez akkor történik meg, ha netről töltik le a képet, letöltés után pedig homályos, elmosodott képé válik. Érdemes még boncolgatni? Szerintem nem.....



#5 Lehetőleg párkapcsolatot keresek, Átlagos lányt aki normális, nem ilyen cicomázott agyontetovált, agyon sminkelt lányt.


Akit keresek: Teljesen átlagos lányt, aki átlagosan is jól nézki (ne legyen szépségkirálynő, mert az már nekem nem kellene) Illetve legyen egy egyedi pozitív kisugárzása. Mit is jelent ez pontosan? Le nem fogom írni, viszont egy Egyedi kisugárzású nőről küldök egy képet ide:

[link]


A képen Stohl Luca látható, Stohl Andrásnak a lánya asszem.


Nekem legalábbis ő egyedi kisugárzásúnak tekinthető, kinek hogy.....

2020. szept. 16. 11:14
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
Tinderen találtam meg a barátom, 2,5 éve vagyunk együtt. 1 éve együtt élünk. Ismerőseim közül többen találtak párt ugyanúgy a tinderen, és évek óta együtt vannak. Olyant is tudok, aki szexpartnert, de ha mindenkinek jó, azzal sincs baj. Sajnos nem jön onnan össze mindenkinek, de nem feltétlenül az app hibája. Szerencse kell hozzá, mert nagyon sok a gáz alak, de nem több mint bárhol a világban. 25N
2020. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Utolsó jah, szerencse haha. Ez volt az év vicce. Lehet hogy te nőként találtál (nagy az esély) de mi férfiaknak nekünk nehéz. Biztosan van itt olyan, aki az állitásaimat tudja igazolni. Úgy hogy neked 90%-,os esélyed volt nőként. Férfiaknál már nem ennyire magas ez a százalék. Kb 10 %, de az is ritka mint a holló.
2020. szept. 16. 11:30
 9/27 A kérdező kommentje:

Személyesen se lehet ismerkedni, hogy nézne már ki hogy oda megyek egy nőhöz. Nem lenne bőr a pofámon.


Előítéletesek a nők, ha leszólítsa őket egy átlagos férfi, mindjárt negatívként jelölik meg a nők. Pl: Biztos hátsó szándéka van velem, megakar erőszakolni, ki akar rabolni stb. Számtalanszor tapasztaltam ám ezt, nem a levegőbe beszélek.



Aztán: Szórakozó helyre meg nem járok, nem is fogok. Az a hely nem az én értékrendem. Na akkor felmerűl egy átlagos embernek az a kérdés, hogy akkor mégis hol ismerkedjen????

2020. szept. 16. 11:35
 10/27 anonim ***** válasza:
22%
Egyik oldal sem fog segíteni, ha rosszul nézel ki és hozzá érezhetően frusztrált is vagy. Bocs, de ilyen oldalt még nem találtak ki.
2020. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!