Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas, izmos, jóképű férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, izmos, jóképű férfiak! Ti tényleg bármelyik nőt meg t.udjátok szerezni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Itt ilyen nem sok van.
2020. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2: te ilyen vagy? És miért nem?
2020. szept. 16. 17:37
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy! Nekem is van ilyen ismerősöm, külső rendben van csak a belső nem, és így nem éri meg sem a szexkapcsolat, sem a párkapcsolat.
2020. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Sok nő tart jóképűnek és izmosnak számítok. Nincs olyan, aki bárkit fel tudna szedni. Ilyen nincs. Sok ismerősöm van, akik jóképű pasasok, mégis sokáig nincsenek senkivel se. Konkrétan akinek a legjobb az élete kapcsolat szempontjából körülöttem, pont nem a legjóképűbb pasas. Mondjuk nem is ronda.
2020. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ilyen nem létezik. De relatíve sok nőt meg tudok kapni. De még az is lehet, hogy én is csak 20-ból 1 nőnek tetszem úgy igazán, de még az is nagyon jónak számít. (Gondolj bele hány nő lát egy nap, ha járkálsz a városban, vagy felmész ismerkedős oldalra. Többszáz.)
2020. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem ilyen egyszerű a dolog. Attól, hogy valaki izmos és jóképű még nem biztos, hogy számomra vonzó is egyben. Néha többet ér a szellemes, humoros hozzáállás. Legalább is esetemben. N
2020. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Ismertem olyan magas, jóképű, sportos srácot akinek alig jött össze "valami". Nulla kisugárzása, stílusa volt, ha humorizálni próbált akkor csak otromba beszólásokra tellett tőle, közben el volt szállva magától és csodálkozott rajta, hogy minden nő lepattintja.

S ismerek olyan fickót is (nem én) aki nem túl helyes, de olyan dumája van hogy 2 perc után fetrengsz a röhögéstől, van kisugárzása, a társaság középpontja, ránézésre "vezető típus" és pillanatok alatt ledumálja minden nőről a bugyit.

2020. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Aki ezt állítja, az nem mond igazat. De van olyan ismerősöm akinek ha kinézünk egy nőt egy szórakozóhelyen, akkor mondjuk minden másodikat be tudja cserkészni. Jól néz ki, jól öltözködik és jó a szövege és kb ennyi. Hozzáteszem, hogy nem pénzes családból származik, van olyan hogy a nők fizetik a számláit.
2020. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolso. Ideig oraig megy a dolog, amig a no ra nem un a pasira, vagy a pasi megoregszok, vagy elmulik a szerelem. Na akkor már nem fogjak a szamlait fizetni
2020. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!