Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bosszantja a nők nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bosszantja a nők nagy részét ennyire az egyre élethűbb szexrobotok megjelenése és terjedése, míg a férfiakat miért nem zavarja?

Figyelt kérdés

A jelenség ismert, az utóbbi pár évben egyre élethűbb szexrobotokat kezdenek gyártani, mind férfi, mind női modelleket, és egyre nő rájuk a kereslet.

A a női modellekre nyilván sokkal nagyobb a kereslet.


Ennek kapcsán a médiában, fórumokon, itt a gyakorin is rengeteg nő dühös kirohanásokat intéz a női szexrobotok ellen, nők tárgyiasítása, és hasonló érvek, személyeskedő, lenéző megjegyzések azokkal a férfiakkal szemben, akik ilyen szexrobotot vásárolnak vagy vásárolnának.


Ugyanakkor a férfiakat szemmel láthatóan egyáltalán nem zavarja, hogy a nők férfi szexrobotokat vásárolnak.


Mi lehet az oka ennek? A nők féltik a pozíciójukat?



2020. szept. 17. 11:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem zavar. 🤷‍♀️
2020. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
83%

Linkeld be légyszi ezeket a dühös kirohanásokat, mert szerintem hazudsz.

Emlékszem volt itt erről kérdés, akkor is azt írta az összes nő, hogy őket nem érdekli és nem zavarja.

2020. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
13%
Pont ugyanazért, amiért háborognak ha az utcán megnézel egy másik nőt. Féltékenyek. A szexrobotok ezer félék lehetnek, jó eséllyel találsz tökéleteset. Ők pedig (most vagy szerintük, vagy párjuk/mások szerint) nem tökéletesek. Tenni egyik sem akar érte. Jaj genetika, hormonális problémák, "megnézném te hogy csinálod x gyerek után", de a seggét egyik sem emeli fel. :D
2020. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 A kérdező kommentje:
Tök jó, de nem ez volt a kérdés.
2020. szept. 17. 11:56
 5/111 anonim ***** válasza:
87%
Tegnap is feltetted ugyanezt a kérdést, és senki nem háborgott rajtuk. Ha ismételgeted se lesz igaz.
2020. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 anonim ***** válasza:
86%

Engem nem zavar, pár hülyével kevesebb. Csak legyen pénze megvenni.

N

2020. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
92%
Én nő vagyok, de pont leszarom. Ha valakinek egy hús-vér nő helyett ez kell, hát egészségére.
2020. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
88%
Engem sem zavar 🤷‍♀️
2020. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
89%
Én kifejezetten várom, akkor talán a sok nyomorék leszáll a nőkről és innen is eltakarodnak. Aki eddig is sikerrel járt a nőknél, az ezután is az igazit fogja választani a robot helyett, mindenki csak nyer ezzel.
2020. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként kérdező, ezt te komolyan is gondolod, hogy a nők meggyászolják az olyan primitív, értéktelen férfiakat, akiknek csak szexre kell egy nő és kielégítő számukra, hogy ezt egy géppel teszik meg? Szerinted melyik nőnek kellenek ilyen férfiak? Az ilyenektől öröm megszabadulni.
2020. szept. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!