Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A frissdiplomás lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A frissdiplomás lányoknak miért van társkeresés terén Empire State Building magasságokban az elvárásuk és miért csak a tökéletes herceg elég jó nekik?

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Kis optimista, azt hiszed, nálad csak a tökéletes jobb. :D
2020. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Frissdiplomás, ezért már ilyenekre is rá kéne fanyalodnia?
2020. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nemmindegy neked? Foglalkozz azokkal kiknek te is elég vagy.
2020. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha már régebbi a diplomája jogosan várja valaki a herceget? Vagy hol releváns az, hogy friss diplomás?

Amúgy mindenki azt vár el amit szeretne, amitől úgy gondolja boldog lesz. Figyeld őket, ha sikerül olyan párt találniuk akire vágytak, akkor jogos volt az elvárás.

Ha nem tetszik az a felhozatal, amiből te válogathatsz, akkor fel kell fejlődni arra a szintre amit az elvárásaidnak megfelelő nők elvárnak.

A nőknek is ezt kell tenniük, ha tágítani akarják az érdeklődők körét. Ilyen a világ.

2020. szept. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%

Mert jó diplomával olyan helyre kerül, ahol FÉRFIAK dolgoznak. Nem olyan taknyos ecsethajúak, akikkel a gimiben kúrt, meg olyan alkesz csórók, akikkel az egyetemi bulikban okádta a kannás bortól.

40-es, sármos, elegáns, sikeres, jól kereső, jó kocsis, FÉRFIAK.

És innentől ez lesz a szint.

2020. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Vagy rosszul látod a helyzetet vagy rengeteg herceg van, mert egy csomó friss diplomás lánynak van párja.
2020. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én senkinek sem vagyok elég jó... :( Kedves vagyok, nem nézek ki rosszul, pálcika sem vagyok, nagyon nagy szívem van, de nem vagyok elég jó senkinek.
2020. szept. 17. 18:41
 8/13 A kérdező kommentje:
22-24 éves körüli, tehát ilyen frissdiplomás korú lányokat vagy még egyetemistákat keresek, de mindig csalódás ér.
2020. szept. 17. 18:42
 9/13 anonim ***** válasza:
3%

Alapvetően a frissdiplomások azt hiszik,hogy mostmár övék a világ.Ne aggódj,én is azt hittem.Ez természetes,hisz nagy várakozások vannak,mivel tanultál sok évet.Elméletileg a reális az lenne,hogy ezt majd mostantól kamatoztatni is tudod.

Van,aki ezt egy jó munkahely megszerzésében látja,aztán vannak,akik egy jó partner megszerzését is ennek szeretnék tulajdonítani.

Emberi érzések ezek,melyek később egy önmérsékelt szemlélethez vezetnek,ahogy múlnak az évek.

2020. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként F

9#

2020. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!