Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itteni idosebb (30-45 kozott)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itteni idosebb (30-45 kozott) ferfiak, akik sok eve szinglik, ti allandoan probalkoztok random minden szimpatikus nonel, nehogy egyedul maradjatok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 14:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy belefaradtatok es jo lesz a magany most már?
2020. szept. 20. 14:55
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Aki állandóan próbálkozik minden szimpatikus nőnél, lehetetlen, hogy évekig szingli maradjon.
2020. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozom is, többnyire sikerrel.

Meg a nők és lányok is próbálkoznak nálam, és többnyire engedek nekik.

2020. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az lehet. De szerintem senki sem probalkozik minden idegen nonel minden heten
2020. szept. 20. 14:59
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

35 vagyok.


Igen szoktam persze nem minden nap, és nem mindenhol. Sőt sajnos külsőre főnyeremény sem vagyok de azért voltak kapcsolataim.


Viszont vagy kevés az egyedülálló már és gyerektelen, vagy én fogok ki állandóan ilyen nőket...


10-ből 5-nek tuti van férje vagy barátja, ebből 3 általában meg is csalja, amit én lesz**arok mert a nő döntött így. És nem nem érdekel ki mit gondol.

10-ből 2-nek tuti van gyereke, gyerekkel rendelkező nőkkel semmibe nem kezdek bele se szexkapcsolat se komolyabb, gyerek köszi nem kell.


KB marad 3 hót tiszta nő akinek senkije nincs, abból talán 1-nek kellek. Akivel vagy lesz valami vagy nem.


Általában 2-3 havonta van 1 randim aztán kiderül folytatása lesz e....


De az elmúlt 4 hónapban semmi nem jött össze, kint a virtuális világon kívül egyre kevesebb helyen vannak emberek legfőképp emiatt a vírus miatt is valószínűleg...


ÉS úgy veszem észre a net esélytelen.

2020. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"4/5 A kérdező kommentje:

Az lehet. De szerintem senki sem probalkozik minden idegen nonel minden heten"


Miért ne tenném? Enni is minden nap szoktam.

2020. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na igen, de nekem caruk esik 35 evesen ha odamegyek ( nem, nem fognak atlagos ferfira mosolyogni a nok, h jelet adjanak) es kapok egymas utan 6-8 nemet.
2020. szept. 20. 16:01
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

7.-re, a kérdezőnek.


Nekem nem. Csak sajnálom őket, mert nem tudják, hogy mit hagynak ki a kis nyomorultak.

2020. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Anno az egyetemen volt ikyen haverom. Atlagos volt. Minden heten mas pesti buliba ment es volt h kapott 49 nemet de az 50. Osszejott neki. Es ihy egy egbalatt volt egyutt vagy 20 csajjal.
2020. szept. 20. 16:22
 10/12 A kérdező kommentje:
Persze ezek 1-2 ejszakas kalandok voltak.
2020. szept. 20. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!