Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz eredményes a társkeresői oldalakon való részvétel?

Figyelt kérdés
A problémám a következő. 20 éves srác vagyok, pár hónappal ezelőtt hagyott el valaki másért a barátnőm. A munkámból kifolyólag nem éppen tudok ismerkedni. Ugyan még nem állok készen egy újabb kapcsolatra, de kiváncsi lennék arra, hogy ha eljön az életemben az a pont, hogy ismét nyeregben érzem magam, hogyan és miképpen kell kezdenem online az ismerkedést. Mióta történt az eset azzal kellett szembesülnöm,hogy elvesztettem a kedvesemmel együtt az érzést, hogy férfi vagyok és, hogy érek valamit. Lehet butaság, jelenleg így érzek. Szóval nem tartom a magamról készült képeket sem előnyösnek, így a képfeltöltés ami elengedhetetlenné tenné magát a társkeresői regisztrációt egyenlőre még edzeni kell, valamint félek attól ,hogy olyan ismerős akad a profilmora aki esetleg a rosszakaróm. Mert sajnos olyan is lehet... Azt, hogy kinevetnek vagy gúnyt űznek belőlem a legkevésbé sem akarom. Melyik társkerőt ajánljátok és miért? Mire kell odafigyelnem? Ti is küzdötetek hasonló belső csatákkal? Válaszokat előre is köszönöm!

2020. szept. 24. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Azért hagyott el mert kicsi a farkad. Most keresel egy másikat hogy majd az is lecseréljen. Mi nem volt elsőre világos ? 😂
2020. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Humoros. :D Nem, egyszerűen nem nőtt fel én pedig túl sok elvárást aggattam rá. Hátam mögött találkozgatott vele majd üzenetben szakított. Ilyen egyszerű.
2020. szept. 24. 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem hagyd az online ismerkedést, minimális az esély a sikerre. Vagy ha teszel is egy próbát, ne csak ebbe fektess energiát, ismerkedj élőben is. Az, hogy valaki meglát online társkeresőn, csak akkor lehet, ha ő is fent van és aktívan használja. Szóval...😏
2020. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerencsétől
2020. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Én Tinderen találtam komoly kapcsolatot. Az Okcupid oldalt lehetőség szerint kerüld, mivel ott kevesen vannak, inkább külföldiek, ami még nem lenne olyan nagy baj, viszont sajnos sokan nem a valóságot állítják magukról, így nagyon meg lehet sérülni, nekem már sikerült. Illetve páran nyitott vagy nem nyitott kapcsolatban élnek az ott fent lévők közül. Badoon is lehet próbálkozni, bár nekem az az app annyira nem jött be, nem tetszett a működése, amúgy meg elég vegyes a felhozatal, ott a diplomások szerintem kevesebben vannak.


Bárkiről lehet jó fotót csinálni, Tinderen is sokat láttam, aztán találkozáskor kicsit másképp nézett ki az illető. Ez sajnos visszafelé is elsülhet, viszont ha több match-et akarsz, akkor érdemes profi fotóshoz elmenni, vagy csak fodrászhoz, és megcsinálni valami jó beállítással a képet. Viszont attól még minél természetesebb, annál jobb, ne ess át a ló túlóldalára!


Attól függ az egész, hogy tudd, hogy mit akarsz, mi férhet bele. Nagyjából legyél tisztában vele, hogy kit és mit keresel, pl. egyéjszakás kizárva, ne legyen gyereke, stb. Elég 5 ilyen dolgot összeírni, a 0 és a 600 db "elvárás" sem jó. Ilyenkor ha mondjuk bombáznak az egyéjszakások vagy a gyerekesek, akikkel tudod, hogy úgy sem működne a kapcsolat, kitartóan német kell nekik mondani, amíg nem találsz olyat, aki megfelel ennek a rövid listának. Ez sajnos sokszor nehéz és az ember idegenek nem tesz jót, viszont még mindig jobb, mint egy későbbi szakítás. Arra persze nincs garancia, hogy az első lesz az igazi, viszont nem mindegy, hogy 20% vagy 80% esély van a szakításra már kezdettől fogva.


N

2020. szept. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez egy értelmes kérdés. Amit leírsz minden valós.


Az online társkeresés lényege, hogy tudj helyesen írni:) (egyenlőre pl nincs, ill igen, de egyelőre van:))


Kell néhány nagyon jó profilkép.


Mindenkinek írni kell, aki szimpatikus, azaz a mennyiség nagyon fontos, mert a legfontosabb szabály, a 100-ból ha egy bejön, az már nagyon jó.


Ha van már 4-5 jelölt, aki tetszik, akkor azokat tessék versenyeztetni, de nem úgy, hogy mondod nekik, hogy verseny van, hanem úgy, hogy tartod velük a kapcsolatot és látod, hogy mit lehet belőlük kihozni.


Ha randiig juttok, akkor sem kell egyből dönteni, nyilván baromságnak tűnik, de a "több vas" elv itt nagyon be tud jönni, mert a lányok sem angyalok, így könnyen meggondolhatják magukat, ami ha beléjük szeretsz könnyen katasztrófába fordulhat. Tehát lehet olyan pillanat, amikor több csajod van és majd utána, ha látod, hogy lesz belőle valami, akkor kell lezárni az irányokat.

2020. szept. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez amit az ötös is ír.... Nagyon bombajó magazin képek kellenek, hogy egyáltalán észrevegyenek, ja aztán élőben meg köze nincs ahhoz ami a képen volt akkor mi értelme van?
2020. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Leginkább akkor, ha törlöd magad az oldalról és nem dobsz ki több pénzt fölöslegesen ilyen baromságokra és nem idegeskedsz azon tovább, hogy a sok kamu, generált adatlaptól miért nem jön válasz a leveledre. :)
2020. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Először is adj hálát az égnek, hogy elhagyott ez a csaj.

Ha kicsit összeszedted magad, pedig keress egy tőle jobb puncit.

" A munkámból kifolyólag nem éppen tudok ismerkedni."

Eztnem is tudom értelmezni. Valószínűleg fiatal csóka vagy, bárhol tudnál ismerkedni. Lényeg hogy legyél rámenős, határozott. És ne dolgozz annyit, hogy e legyen időd csajozni, mert 50 évesenm eg majd nem áll már fel a farkad.

2020. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Eredményes?

Egyetlen feltétel van: legyél nő.

2020. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!