Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én gondolom elképzelhetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom elképzelhetetlen dolognak hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék barátnőt, de mindig is olyan hihetetlen volt hogy nekem legyen valakikor. Tudom hogy másoknak szinte magától jön hogy barátnője lesz, és amikor csak akar talál magának valakit, de nekem teljesen elképzelhetetlen. Sokan nem értik miért nincs barátnőm, - mintha ez olyan egyszerű dolog lenne...

A lányok csak a legjobb fiúkat akarják maguk mellé, még ha ők nem is néznek ki annyira jól akkor is.


Rajtam kívül mindenkinek olyan természetes hogy x korára baratja/barátnője lesz?


2020. szept. 25. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

"A lányok csak a legjobb fiúkat akarják maguk mellé"

akkor változz meg annyira, hogy te is közéjük tartozzál

2020. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelműen kisebbségi komplexusod van.
2020. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Rosszul tudod, magától senkinek sem lesz nője, kivéve ha milliárdos, vagy valami sztár az illető. Mindenkinek tennie kell érte, a sültgalamb senkinek sem reppen a szájába. Nézzél már körbe. A szerinted hozzád hasonló v. rosszabb adottságú pasik hogy csinálták? Mondjuk úgy, hogy befejezték a gyerekes picsogást és inkább próbálkoztak?
2020. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne tegyél semmit sem csak azért, hogy nőd legyen.

Figyelj oda első sorban, a megjelenésedre ruha(megfelelő méret/stylus/minőség(nem kell kőgazdagnak lenni hozzá, csak megfelelően kell vallogatni), hajviselet, szakáll, fogak, cipő, körmök.


Figyel oda, hogy kezd lemozogni a felesleget, és étkezz egészségesebben, ezzel a közérzeted is javul és az álltalános kisugárzásod, jó közérzettel nem látod olyan sötétnek a világot és már ezzel az első kettővel javul az önbizalmad.


Ne akarj megfelelni a csajnak, ha javítasz magadon valamit, akkor azt azért tedd, mert "jobb" minőségű életet akarsz élni, s jobban tisztelni önmagad.


Ne félj kezdeményezni, s ha már randin vagy akkor közeledni.


Érdemes lenne konkrét félelmeidet le írni a csajozással kapcsolatban. Talán ha leírod akkor éremtelenebbnek tűnnek azok a félelmek, vagy ha nem akkor mi megcáfolhatjuk. Ha ezekben a félelmekben élsz akkor csak az ezekre utaló jeleket veszed észre első sorban, és akaratlanul azokba az irányokba viheted az eseményeket és ön magadnak szúrod el, amennyiben sok randin vagy túl és mindig ugyan az lett a vége.) De persze csak találgatok. :)

2020. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!