Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Badoon tényleg minden férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Badoon tényleg minden férfi szexet keres?

Figyelt kérdés

Akkor a nők miért vannak fent évekig? Vagy csak unaloműzésnek?


Sok nőtől hallom, hogy minden férfi csak dugni akar.



2020. szept. 25. 20:51
A kérdező szavazást indított:
Szexet keresek
Komoly kapcsolatot keresek
22 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Rengeteg idióta van ott.
2020. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Badoo eléggé a legalja.
2020. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Kik vannak már ott. :]
2020. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindenki, bár tény, hogy aki diplomás, komoly kapcsolatot akaró pasikra vadászik, annak nincs ott egyszerű dolga, de nem is lehetetlen találni.
2020. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Azok a nők akiket ott évekig látsz azok vagy nagyon nem kelendőek, vagy kamu profilok.

Én is fent voltam pár évet, de csak beszélgetni, és örültek is nekem, hogy végre egy normális pasi és nem egy farokfotó küldözgető barom.

2020. szept. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenhol...
2020. szept. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem, csak mindkét fél levadássza a legjobbakat majd egymásra mutogatnak hogy csak szexet akart. A többiek akik meg valóban azért vannak ott csodálkoznak hogy nem történik semmi.
2020. okt. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én komoly kapcsolatot keresnék csak sajnos még nem találtam meg és nem is egyszerű mert a legtöbb nőnek nehezére esik a visszaírás!
2021. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Azok a nők akiket ott évekig látsz azok vagy nagyon nem kelendőek, vagy kamu profilok."


Nem kamu profilok mert zölden mutatja, hogy naponta Online van. Vagy váltogatja a szex partnereit, vagy csak csevegő partnert keres unalom űzésként. És szép arcú csinos nők, nem pedig rondák. Hisz tudjuk egy átlagos kinézetű nő is annyi pasit talál szexre amennyit csak akar.

2021. máj. 25. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!