Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valóságalapja annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valóságalapja annak, hogy egy rossz kapcsolati tapasztalatokkal rendelkező nő nem tudna komolyan venni egy olyan férfit, aki igazán érdeklődik iránta? 26F

Figyelt kérdés

Úgy érzem, h hiábavaló a fáradozásom egy nőnél. Pár napja azt mondta nekem, h nem ehhez van hozzászokva, h valaki huzamosabb ideig érdeklődjön utána. Éreztem a szavaiból, h mintha nem tudna hinni nekem..

Ha befejezem a vele való találkozgatást, akkor felerősödik benne a sejtés és önmagát fogja igazolni.. Csakhogy már 2 hónapja találkozgatunk.. És úgy érzem több is lehetne közöttünk ennél..



2020. szept. 27. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóságalapja van, csak így semmi értelme ismerkedni. Neki meg kellett volna oldania ezeket a problémáit mielőtt elkezd ismerkedni. Úgy nem lehet élni, hogy te a nyakad töröd, hogy a kedvére tegyél, ő meg mindenben a hátsószándékot látja és semminek nem örül igazán.
2020. szept. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
van, de 2 hónap találkozgatás nagyon sok. Lépni kell vagy lelépni.
2020. szept. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűleg nem jössz be neki túlságosan, de azért az jól esik neki, hogy körülugrálod. A korábbi rossz tapasztalat meg remek ürügy, hogy ne ígérjen semmit, de azért maga körül tartson, hogy hízelegj neki.

Ha tényleg bizalmi/kötődési problémái vannak, azt neki kell megoldania.

2020. szept. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Keress egy minden férfi hazug, gerinctelen, féreg kommentet és meglátod. :D
2020. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!