Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha egy ismeretlen de jóképű pasi bejelölne titeket facebook-on?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy van pár közös ismerősötök, biztosak vagytok benne hogy nem ismeritek, de külsőre bejön nektek.

2020. szept. 27. 17:47
A kérdező szavazást indított:
Visszaigazolnám, és reménykednék hogy rám ír
Visszaigazolném, de csak azért mert tévedhetek abban hogy nem ismerem, és senkit nem akarok megbántani
Nem igazálnám vissza, de függőben hagynám a kapcsolatot egy darabig
Nem igazolnám vissza, a facebook szabályait szigorúan betartom, csak ismerőssel veszem fel a kapcsolatot, akit nem ismerek és jelöl, egyből elutasítom
36 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ráírok hogy megkérdezem, honnan ismerjük egymást... A választol függ, vissza jelölöm - e. ☺️
2020. szept. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ráírsz egy ismeretlen pasira? Mekkora egy repedt sarkú vagy. :/
2020. szept. 27. 18:26
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Azért vagyok repedt sarkú mert megkérdezem mi az anyám picsájáért jelölt be? Mondjuk elég gázos lehet a faszi, ha ismeretlen csajokat jelölget be. Valszeg kamu. Szóval miután egy nyilvánvaló hazugságot benyög, tiltom is a fenébe ☺️
2020. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt csinálom, mint az első. Ráírok, hogy honnan ismerjük egymást és ha helytálló akkor visszajelölöm. Főleg egyetemről ismernek vagy csak láttak.
2020. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
de fasz vagy...
2020. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem igazolom vissza, de nem a facebook szabályok betartása miatt, hanem azért, mert nem vagyok nyitott ismerkedésre.
2020. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
6, na jó, dehát JÓKÉPŰ a pasas, rájuk nem vonatkoznak ugyanazok a szabályok, mint tudjuk.
2020. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
#7: tévedsz. Nagyon sok úgynevezett jóképű pasas arcberendezéséről ordít, hogy skalpvadász (kiéltség). Az meg kell a fenének.
2020. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
7, mégis mindig rájuk vonatkozik a kivétel. Ha nem lenne jóképű a pasas, a kérdező sem kérdezne itt semmit, hanem pikkpakk törölné a pébe.
2020. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
#9: oké, akkor maradjunk annyiban, hogy én a magam nevében beszéltem, mások cselekedeteit meg azokon a másokon kérjed számon, akik megteszik.
2020. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!