Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők szemében ez ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szemében ez ugyanolyan elfogadhatatlan, mint a prostizás?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi fizet webcam modelnek erotikus felvételekért, tehát fizetős tartalmat néz, az olyan, mintha k_rvázott volna (a nők szemében)?

2020. szept. 27. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Akik ilyet csinálnak (bármelyiket), azok az én szememben a társadalom legaljához tartoznak, afféle félállati szintű létformák. Olyanok meg még ismerősnek sem kellenének.
2020. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Ez lúzer dolog. Inkább prostizz!


Amúgy mit foglalkozol vele, hogy mit gondol a nő? Nem kell, úgy sem érthető az a katyvasz.

2020. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Webcam pénzért? Minek? Tele a net ingyenes videókkal.
2020. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Elég looser dolog. De akkor inkább legyen ez mint a prosti
2020. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
1: Valószínűleg az ismerőseid ennél vadabb dolgokat is tesznek, csak nem kötik az orrodra.
2020. szept. 27. 20:27
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
#5: teljes tévedésben vagy. Én nagyon gondosan megválogatom, hogy magánemberként kivel vagyok hajlandó egyáltalán szóba állni. Na most, aki azona szinten vegetál, mint amit a kérdésben fölvetettél, azzal eleve nem is lenne átfedés az érdeklődésünkben, azaz, ami őt érdekelné, az nekem lenne dögunalom, ami engem, az meg neki.
2020. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha. Webcamos prostit a sztar-epitesztol kezdve mindenfele, barmifele ferfi nez, es utana nincs rairva.

Bocs, hogy nem a kerdezonek valaszoltam.

2020. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6: Annyiban nem értek egyet, hogy szerintem egészséges a másik nem iránti vonzalom és érdeklődés, tehát ha "nincs átfedés", vagyis téged teljesen hidegen hagy a szexualitás, az lehet, hogy nem túl egészséges dolog. Én (és most nem feltétlen hazabeszélek) nem tartom állati lealjasodásnak azt, ha valaki mondjuk több, mint 10 éve szingli és valami erotikát szeretne csempészni az életébe.
2020. szept. 27. 20:45
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Férfiak jelenleg nem nagyon vannak az ismeretségi körömben, de kétlem, hogy a diplomás, kétgyerekes családapa öcsém, akinek a szellem melója mellett az otthoni hobbi asztalosmunka jelenti a kikapcsolódást, ekkora retek lenne.
2020. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9: Ha kétgyerekes családapa, akkor nyilván nem 10+ éve nőtlen, az teljesen más téma.
2020. szept. 27. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!